Obyvateľom v Ružinove neoznamujú dôležitú vec: Na Čmelíkovej ulici opäť tiekla žltá voda

Odstavenie pitnej vody na Čmelíkovej ulici
Foto: Google maps,

Ružinovčanom opäť tiekla v domácnostiach voda, ktorej sfarbenie nie je bežné. Na tom by nebolo nič prekvapujúce, keby im niekto túto skutočnosť vopred oznámil.

V pondelok 21. januára obyvateľka Ružinova upozornila na Facebookovej stránke Ružinov náš každodenný na problém s tečúcou žltou vodou. Na Čmelíkovej ulici tiekla žltá voda bez akéhokoľvek oznamu, ktorý by obyvateľov o tejto skutočnosti v predstihu informoval. Obyvateľka spomína, že sa to nestalo prvýkrát.

Odstavenie pitnej vody bez vážnej príčiny?

Situáciu sa pokúšala niekoľkokrát riešiť a skontaktovala sa s call centrom Stavebného bytového družstva Bratislava II. Pýtala sa, z akého dôvodu bola odstavená pitná voda. Pracovníci call centra jej však údajne jasnú odpoveď nikdy nedali. Poslednýkrát jej povedali, že dôvodom bolo zrejme zastaralé potrubie.

Odstavenie pitnej vody na Čmelíkovej ulici
Na Čmelíkovej ulici tiekla žltá voda bez akéhokoľvek upozornenia. Foto: www.facebook.com

Obyvateľka zavesila na sociálnu sieť aj fotografiu vane plnej žltej vody. Pod príspevok sa v diskusii vyjadrilo aj niekoľko ďalších Bratislavčanov, že táto situácia sa opakovala aj u nich doma. Podobné odstavenie pitnej vody bez oznamu vopred prebehlo údajne aj na Hraničnej ulici v Ružinove či Dlhých Dieloch. Stalo sa niečo podobné aj vo vašej domácnosti alebo blízkom okolí?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk