Obyvateľov Petržalky zaberá miesto vrak auta už takmer 10 rokov, okrem toho sa obávajú aj indivíduí, ktoré vrak priťahuje

Vrak auto petrzalka parkovisko obyvatelia.jpg
Foto od čitateľa

Obyvateľov Petržalky trápi vrak auta, ktorý podľa nich priťahuje pochybné indivíduá a podľa ich slov kompetentných tento problém opäť nezaujíma.

Petržalčania majú problém s parkovaním aj bez toho, aby na verejných parkoviskách stáli vraky áut. Na parkovisku na Jasovskej je chátrajúce auto značky Chrysler, ktoré je viditeľne mierne poškodené. Dokonca už aj dvere má značne poškodené a vo vnútri sa zbiera neporiadok.

Jasovska 1.jpg
Foto od čitateľa

Napriek tomu, že tadiaľto denne prechádzajú aj motorizované hliadky štátnej aj mestskej polície sa s vrakom zatiaľ nič neurobilo. Obyvateľov trápi, okrem zabratých parkovacích miest, že tieto vraky znečisťujú životné prostredie a lákajú rôzne kriminálne osoby a to aj niekoľko rokov.

Jasovska 3.jpg
Foto od čitateľa

Posledné zákonné prehliadky boli vykonané v roku 2009 a 2010, takže obyvatelia predpokladajú, že sa s autom nehýbalo už najmenej 9 až 10 rokov. Obyvatelia podali už aj niekoľko podnetov na miestny úrad, avšak stretávajú sa s nepochopením. Podľa slov Petržalčanov majú pracovníci MÚ BA V vždy pripravenú nejakú adekvátnu a nezmyselnú výhovorku.

Jasovska 5.jpg
Foto od čitateľa
Jasovska 8.jpg
Foto od čitateľa

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk