Obzeráte sa po štúdiu na vysokej škole? Filozofická fakulta UK bude mať deň otvorených dverí

Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, študenti
Foto: Facebook/ Filozofická fakulta UK v Bratislave

Pre pandémiu koronavírusu prebehne deň otvorených dverí opäť v online priestore.

Čas na podanie prihlášky na vysokú školu sa pre záujemcov kráti. Stále neviete, aký odbor študovať, no chceli by ste si vyskúšať život vysokoškoláka? Alebo vás láka odbor na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského a chcete sa dozvedieť viac? Zistite to na dni otvorených dverí.

Pripojenie cez Facebook a Youtube

Dobrou správou je, že dvere fakulty sa pre ľudí otvoria aj tento rok. Hoci nebude možnosť naživo vidieť priestory budovy či vyučujúcich, viac informácií sa dozviete cez stream.

Deň otvorených dverí sa bude konať v sobotu 22. januára od 10.00 hod. do 15.10 hod. Pripojiť sa môžete z pohodlia domova na Facebooku alebo Youtube.

Program podujatia

Počas trvania bude možné zasielať otázky cez aplikáciu sli.do. Program začne o 10.00 hod. stretnutím vedenia fakulty. O 11.00 hod. budú predstavené odbory slovenský jazyk a literatúra, romanistika, rusistika, germanistika, slovanské jazyky a anglistika.

Od 12.00 hod. dostanú priestor na prezentáciu odbory história, archeológia, etnológia, archívnictvo-muzeológia-digitalizácia, žurnalistika a dejiny umenia. Následne sa o 13.00 hod. ľudia dozvedia viac o odboroch politológia, sociológia, religionistika, psychológia, knižničná a informačná veda či filozofia.

Záver podujatia bude patriť odborom muzikológia, klasické jazyky, marketingová komunikácia, pedagogika a andragogika, maďarčina, estetika a východoázijské jazyky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk