Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
DPB
ilustračné: SITA
14. septembra 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skDPB, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Od pondelka dôjde k zmene v organizácii MHD, dotkne sa to liniek č. 25 a 92

Od pondelka 17. septembra budú zavedené nové trasy liniek č. 25 a 92 v Devínskej Novej Vsi. Dopravný podnik informuje o zdvojení spojov na linkách č. 25 a 92, pričom jeden zo spojov obslúži vstupnú bránu Volkswagen, VW2 (pôvodná trasa bez zmeny) a druhý spoj obslúži vstupné brány Opletalova, VW5 a Jána Jonáša, VW1. Tieto spoje budú rozlíšené v cestovných poriadkoch.

Linka č. 25 nová trasa vybraných spojov na Autobusová stanica – Lamač – Opletalova, VW5 – Jána Jonáša, VW1 a späť.

Smer Jána Jonáša, VW1: od zastávky Bory Mall pokračuje po trase priamo po železničnej trati na Opletalovu ulicu, obratisko Opletalova, VW5, spojovacia komunikácia medzi Opletalovou a Jána Jonáša, kde ukončí jazdu na obratisku Jána Jonáša, VW1.

Smer Autobusová stanica: z obratiska Jána Jonáša, VW1 spojovacou komunikáciou medzi Jána Jonáša a Opletalovou na obratisko Opletalova, VW5, Opletalovou ulicou a popri železničnej trati na cestu II/505, kde sa od zastávky Bory Mall napojí na svoju stálu trasu.

Pridané zastávky:

 • ŽST Devínska Nová Ves – na znamenie (obojsmerne);
 • Panské – na znamenie (obojsmerne);
 • Paulinské – na znamenie (obojsmerne);
 • Opletalova, VW5 (obojsmerne);
 • Jána Jonáša A, VW1 – výstupište (pred priebežnou zastávkou linky č. 21 smer Jána Jonáša) a nástupište (ako linka č. 21 smer Autobusová stanica).

Linka č. 92 zmena trasy vybraných spojov na Opletalovu, VW5 na trasu Vozovňa Petržalka – Lamač – Opletalova, VW5 – Jána Jonáša, VW1 a späť.

Smer Jána Jonáša, VW1: od zastávky Bory Mall pokračuje po trase priamo po železničnej trati na Opletalovu ulicu, obratisko Opletalova, VW5, spojovacia komunikácia medzi Opletalovou a Jána Jonáša, kde ukončí jazdu na obratisku Jána Jonáša, VW1.

Smer Vozovňa Petržalka: z obratiska Jána Jonáša, VW1 spojovacou komunikáciou medzi Jána Jonáša a Opletalovou na obratisko Opletalova, VW5, Opletalovou ulicou a popri železničnej trati na cestu II/505, kde sa od zastávky „Bory Mall“ napojí na svoju stálu trasu.

Pridané zastávky:

 • Bory, rázcestie (obojsmerne ako linka 21 smer Volkswagen, VW1);
 • ŽST Devínska Nová Ves – na znamenie (obojsmerne);
 • Panské – na znamenie (obojsmerne);
 • Paulinské – na znamenie (obojsmerne);
 • Opletalova, VW5 (obojsmerne);
 • Jána Jonáša, VW1 – výstupište (pred priebežnou zastávkou linky 21 smer Jána Jonáša) a nástupište (ako linka 21 smer Autobusová stanica).

Cestovný poriadok linky č. 25 nájdete TU, cestovný poriadok linky č. 92 TU.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X