Od začiatku vakcinačného centra v Národnom futbalovom štadióne podali už viac ako 650-tisíc vakcín

Veľkokapacitné očkovacie centrum Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) v priestoroch Národného futbalového štadióna (NFŠ) počas vakcinácie proti Covid-19. Bratislava, 14. marec 2021.
Foto: SITA/Jana Birošová

Posledným očkovacím dňom v priestoroch NFŠ bude tento rok 29. december, opäť otvoria 7. januára 2022.

Vo veľkokapacitnom vakcinačnom centre Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) v Národnom futbalovom štadióne (NFŠ) v Bratislave podali od začiatku prevádzky už viac ako 650-tisíc vakcín.

V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa BSK Lucia Forman s tým, že samosprávny kraj bude očkovať aj cez sviatky.

Posledným očkovacím dňom v priestoroch NFŠ bude tento rok 29. december, v čase od 8.00 do 18.00 hod. Očkovať sa bude prvou, druhou, aj treťou dávkou vakcíny,“ uviedla Forman.

V novom roku sa priestory očkovacieho centra v NFŠ opäť otvoria v piatok 7. januára 2022, pokračovať sa bude v štandardnom režime. Očkovacie dni zostávajú nezmenené – piatok, sobota a pondelok.

BSK je však pripravený v prípade potreby flexibilne reagovať a prispôsobiť sa aktuálnej situácii,“ dodala Forman.

Od začiatku prevádzky sme na Tehelnom poli podali vyše 650-tisíc vakcín. Personál, či lekári boli v plnom nasadení cez týždeň aj víkendy. Aj vďaka tomu, ale aj zodpovedným obyvateľom má bratislavský kraj najvyššiu zaočkovanosť zo všetkých krajov´,“ uzavrel predseda BSK Juraj Droba.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk