Oddychový park na Grbe otvoril svoje brány, pozrite sa, aká je prevádzková doba

Park Charkovská
zdroj: Devínska Nová Ves

Mestská časť Devínska Nová Ves zverejnila informácie o prevádzkovej dobe oddychového parku na Grbe. Ako uviedla mestská časť, park už zahájil svoju sezónu.

Prevádzková doba ihriska, ktoré sa tu nachádza, je denne v čase od 8.00 do 21.30 h. Ako upozorňuje Devínska Nová Ves, mimo času prevádzky je zakázané používať herné zostavy.

K ďalším pravidlám, ktoré by ste mali dodržiavať, pokiaľ chcete detské ihrisko využívať, sú nasledovné. Jednotlivé prvky ihriska sú určené pre deti vo veku od 2 do 14 rokov. Deti predškolského veku musia byť v sprievode osoby, ktorá má viac než 18 rokov.

„Ihrisko nepoužívajte, pokiaľ je zariadenie šmykľavé a vlhké, namrznuté, je na ňom porucha alebo je inak viditeľne poškodené,“ uvádza Devínska Nová Ves. Ako ďalej upozorňuje, treba tu dodržiavať čistotu a poriadok.

„Zodpovednosť za správanie detí v priestore ihriska, za nerušenú hru alebo vznik úrazu v dôsledku pohybu dieťaťa bez dozoru, úmyselné poškodenie vecí vyplývajúcich zo zlého zdravotného stavu, psychickej nespôsobilosti užívateľa zariadenia, alebo používanie zariadenia v rozpore s jeho účelom nesie rodič alebo zákonný zástupca dieťaťa,“ píše sa na webe tejto bratislavskej mestskej časti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk