Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Park Charkovská
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: Devínska Nová Ves
25. apríla 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Oddychový park na Grbe otvoril svoje brány, pozrite sa, aká je prevádzková doba

Mestská časť Devínska Nová Ves zverejnila informácie o prevádzkovej dobe oddychového parku na Grbe. Ako uviedla mestská časť, park už zahájil svoju sezónu.

Prevádzková doba ihriska, ktoré sa tu nachádza, je denne v čase od 8.00 do 21.30 h. Ako upozorňuje Devínska Nová Ves, mimo času prevádzky je zakázané používať herné zostavy.

K ďalším pravidlám, ktoré by ste mali dodržiavať, pokiaľ chcete detské ihrisko využívať, sú nasledovné. Jednotlivé prvky ihriska sú určené pre deti vo veku od 2 do 14 rokov. Deti predškolského veku musia byť v sprievode osoby, ktorá má viac než 18 rokov.

„Ihrisko nepoužívajte, pokiaľ je zariadenie šmykľavé a vlhké, namrznuté, je na ňom porucha alebo je inak viditeľne poškodené,“ uvádza Devínska Nová Ves. Ako ďalej upozorňuje, treba tu dodržiavať čistotu a poriadok.

„Zodpovednosť za správanie detí v priestore ihriska, za nerušenú hru alebo vznik úrazu v dôsledku pohybu dieťaťa bez dozoru, úmyselné poškodenie vecí vyplývajúcich zo zlého zdravotného stavu, psychickej nespôsobilosti užívateľa zariadenia, alebo používanie zariadenia v rozpore s jeho účelom nesie rodič alebo zákonný zástupca dieťaťa,“ píše sa na webe tejto bratislavskej mestskej časti.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X