Odpad bude spoločnosť OLO odvážať aj počas veľkonočných sviatkov

Img_0584 zmens.jpg
Foto: OLO

Na Veľkonočný pondelok sa odvoz odpadu nevykonáva, náhradný odvoz je možné nájsť na stránke OLO.

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) bude odvážať odpad aj počas veľkonočných sviatkov. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Linda Golejová.

Odvoz zmesového komunálneho odpadu, triedeného odpadu a bioodpadu bude v dňoch 2. apríla (Veľký piatok) a 3. apríla (sobota) realizovaný bez zmeny, teda podľa bežného harmonogramu platného na tieto dni,“ uviedla.

Na Veľkonočný pondelok 5. apríla sa odvoz odpadu nevykonáva, náhradný odvoz je možné nájsť na stránke OLO tu.

Zberný dvor OLO

Zberný dvor OLO na Starej Ivanskej ceste bude v dňoch 2. apríla (Veľký piatok) a 5. apríla (Veľkonočný pondelok) zatvorený a dňa 3. apríla (sobota) otvorený. Počas pracovných dní je zberný dvor otvorený v čase od 8.00 do 18.00 a v sobotu od 8.00 do 18.00 hod.

ZEVO (Zariadenie na energetické využívanie odpadu, pôvodne Spaľovňa Bratislava) bude v dňoch 2. apríla (Veľký piatok) a 3. apríla (sobota) otvorené pre komerčných zákazníkov v skrátenom režime od 6.00 do 11.30,“ uviedla Golejová.

Veľkonočný pondelok

Na Veľkonočný pondelok 5. apríla bude ZEVO zatvorené. Počas pracovných dní je ZEVO otvorené v čase od 6.00 do 14.00 a v sobotu od 6.00 do 11.30 hod.

Zákaznícke centrum bude 2. apríla (Veľký piatok) dostupné v skrátených hodinách od 7.00 do 12.00 hod.

Z dôvodu prijatia preventívnych opatrení zabezpečujeme iba telefonické a e-mailové vybavenie podnetov,“ uzavrela Golejová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk