Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Img_0584 zmens.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: OLO

Odpad bude spoločnosť OLO odvážať aj počas veľkonočných sviatkov

Na Veľkonočný pondelok sa odvoz odpadu nevykonáva, náhradný odvoz je možné nájsť na stránke OLO.

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) bude odvážať odpad aj počas veľkonočných sviatkov. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Linda Golejová.

Odvoz zmesového komunálneho odpadu, triedeného odpadu a bioodpadu bude v dňoch 2. apríla (Veľký piatok) a 3. apríla (sobota) realizovaný bez zmeny, teda podľa bežného harmonogramu platného na tieto dni,“ uviedla.

Na Veľkonočný pondelok 5. apríla sa odvoz odpadu nevykonáva, náhradný odvoz je možné nájsť na stránke OLO tu.

Zberný dvor OLO

Zberný dvor OLO na Starej Ivanskej ceste bude v dňoch 2. apríla (Veľký piatok) a 5. apríla (Veľkonočný pondelok) zatvorený a dňa 3. apríla (sobota) otvorený. Počas pracovných dní je zberný dvor otvorený v čase od 8.00 do 18.00 a v sobotu od 8.00 do 18.00 hod.

ZEVO (Zariadenie na energetické využívanie odpadu, pôvodne Spaľovňa Bratislava) bude v dňoch 2. apríla (Veľký piatok) a 3. apríla (sobota) otvorené pre komerčných zákazníkov v skrátenom režime od 6.00 do 11.30,“ uviedla Golejová.

Veľkonočný pondelok

Na Veľkonočný pondelok 5. apríla bude ZEVO zatvorené. Počas pracovných dní je ZEVO otvorené v čase od 6.00 do 14.00 a v sobotu od 6.00 do 11.30 hod.

Zákaznícke centrum bude 2. apríla (Veľký piatok) dostupné v skrátených hodinách od 7.00 do 12.00 hod.

Z dôvodu prijatia preventívnych opatrení zabezpečujeme iba telefonické a e-mailové vybavenie podnetov,“ uzavrela Golejová.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X