Odporný tyran napadol svoju partnerku, najprv ju fackal a napokon útočil dokonca golfovou palicou

Kolaz bratislava policia napadnutie.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Vyšetrovanie bude pokračovať s cieľom objasniť všetky okolnosti tohto závažného prípadu domáceho násilia.

Muž napadol svoju partnerku, polícia tento prípad riešila a útočník skončil v rukách príslušníkov PZ. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V vzniesol obvinenie voči 39-ročnému Tomášovi O. za úmyselný zločin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.

Incident sa odohral v pondelok 15. januára 2024 v ranných hodinách, kedy mal Tomáš O. úmyselne zaútočiť na svoju partnerku. Ženu fyzicky napadol, dal jej niekoľko rán v oblasti tváre. Jeho násilný čin nekončil fackami a k útoku použil aj železnú golfovú palicu. Mladá žena utrpela zranenia v oblasti tváre a zadnej časti hlavy, čo si vyžiadalo jej okamžité ošetrenie v nemocnici.

Po spáchaní činu bol 39-ročný Tomáš O. zadržaný políciou a eskortovaný na policajné oddelenie na vykonanie ďalších potrebných úkonov. Na základe rozhodnutia sudcu Mestského súdu Bratislava I bol Tomáš O. dňa 18. januára 2024 vo večerných hodinách umiestnený do väzby.

V prípade preukázania viny hrozí Tomášovi O. trest odňatia slobody na šesť mesiacov až dva roky. Vyšetrovanie bude pokračovať s cieľom objasniť všetky okolnosti tohto závažného prípadu domáceho násilia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk