Odporný úchyl obťažoval ženy na železničnej stanici, vďaka včasnej reakcii skončil v rukách polície

Uchyl zeleznicna stanica.jpg

Karol z Tvrdošínskeho okresu obťažoval ženy na stanici. Seniorku chytil za prsia, 30-ročnú ženu chytal za nohy a ďalšiu za zadok. Rýchla reakcia a kontaktovanie polície pomohli okamžite úchyla zadržať.

V areáli Hlavnej železničnej stanice v Bratislave 44-ročný muž obťažoval ženy. Najskôr mal prenasledovať 64-ročnú ženu od podchodu až do výťahu a následne ju proti jej vôli chytil za prsia a ďalej prenasledoval až do pristaveného vlaku. Ako uvádza polícia, žene týmto spôsobil psychické rozrušenie ako aj strach a obavy o svoj život a zdravie.

Hneď na druhý deň po tomto skutku sa opäť vybral na stanicu, kde rovnako obťažoval ženy. V čakárni Hlavnej železničnej stanice v Bratislave začal obťažovať vedľa sediacu tridsiatničku a chytal ju za nohy. Tá však okamžite zareagovala a z kabelky vytiahla slzotvorný sprej, na čo muž z miesta odišiel.

Len chvíľku na to sa začal nepríjemne dotýkať ďalšej ženy a to v oblasti zadku. Ako však uvádza polícia, krátko po tomto bol hliadkou železničných policajtov spozorovaný a obmedzený na osobnej slobode na jednom z nástupíšť železničnej stanice.

Polícia mohla páchateľa týchto skutkov zadržať rýchlo vďaka tomu, že poškodená okamžite kontaktovala políciu. Muža hneď po zadržaní eskortovali na policajné oddelenie, kde mu bolo po vykonaní potrebných úkonov vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva. Preverovaním bolo zistené, že obvinený už bol v minulosti trestaný. Poverený príslušník PZ vzniesol v tejto súvislosti obvinenie 44-ročnému Karolovi H. z okresu Tvrdošín a bol spracovaný aj podnet k jeho väzobnému stíhaniu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk