Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Odvoz odpadu, OLO
ilustračné: SITA
17. apríla 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Odvoz odpadu v Bratislave bude počas Veľkej noci pozmenená, spoločnosť upozorňuje aj na falošných smetiarov

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) mení časy odvozu odpadu cez veľkonočné sviatky.

Zmesový komunálny odpad, triedený odpad a bioodpad z hnedých zberných nádob pracovníci OLO neodvezú na Veľkonočný pondelok 22. apríla, náhradné odvozy zmesového komunálneho odpadu z rodinných domov sú naplánované na 23. apríla a bioodpadu v stredu 24. apríla. Odpad z bytových domov odvezú od 20. apríla do 27. apríla. Všetky náhradné odvozy plánuje OLO ukončiť najneskôr do soboty 27. apríla. V piatok 19. apríla, v sobotu 20. apríla a v dňoch od 23. apríla do 27. apríla budú odpad odvážať podľa pôvodného harmonogramu.

Veľkonočné sviatky ovplyvnia aj prevádzku zberného dvora na Starej Ivanskej ceste 2, zatvorený bude 19. apríla na Veľký piatok aj počas Veľkonočného pondelka 22. apríla. V sobotu 20. apríla bude otvorený od 8.00 do 18.00 hod. Počas Veľkonočného pondelka takisto OLO zatvorí svoje zákaznícke centrum.

V tomto roku spoločnosť OLO pripravila pre obyvateľov novinku. Náhradný odvoz za Veľkonočný pondelok si môžu zistiť priamo na stránke prostredníctvom aplikácie „Zistite si náhradný odvoz za Veľkonočný pondelok“. Na internetovej stránke takisto záujemcovia nájdu podrobné informácie o odvoze odpadu.

OLO takisto upozorňuje na tzv. falošných smetiarov – vinšovníkov, ktorí žiadajú od občanov peniaze a nemajú oficiálne uniformy. Pracovníkov OLO občania spoznajú podľa sivo-oranžových uniforiem s logom OLO. Tie sú zladené s farbou zberového vozidla a zároveň aj so samotným logom spoločnosti. V prípade, že občania stretnú falošných smetiarov, môžu ich nahlásiť na zákaznícke centrum alebo na mailovú adresu [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X