Okolnosti nočného požiaru dvoch áut v Ružinove vyšetruje polícia

Horiace vozidla bratislava titulka policia.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Policajti z Bratislavy II vyšetrujú okolnosti požiaru auta, ktoré bolo zaparkované pred jedným z obytných domov na Papraďovej ulici v mestskej časti Ružinov.

Poverený policajt miestne príslušného obvodného oddelenia Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II už v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci,“ informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková. Presné príčiny a okolnosti za akých k požiaru došlo, sú v súčasnosti predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Oznámenie o požiari prijala polícia v nedeľu 13. januára v nočných hodinách, krátko po 23.30 hod. Podľa našich informácií polícia dorazila na miesto, keď už príslušníci Hasičského a záchranného zboru požiar hasili. Plamene požiaru na vozidle značky Škoda Passat (EČV MT) sa rozšírili aj na vedľa stojace motorové vozidlo značky Ford Focus (EVČ BA).

Podľa vyšetrovateľa bol požiar s najväčšou pravdepodobnosťou založený úmyselne. Škoda spôsobená na vozidlách sa v súčasnosti vyčísľuje.

Horiace vozidla bratislava policia 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
Horiace vozidla bratislava policia 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk