Okoloidúci vodiči ignorovali muža v bezvedomí ležiaceho na priechode. Pomohla mu až okoloidúca hliadka mestskej polície

Mileticova kosicka muz na priechode mestska policia mapy.jpg

V utorok popoludní riešili mestskí policajti v Bratislave veľmi nepríjemný prípad neľudského správania. Ležiacemu mužovi nikto nepomohol.

Na priechode pre chodcov križovatky Miletičovej a Košickej ulice v Bratislave zostal v utorok popoludní ležať neznámy muž. Starší muž prechádzal cez priechod a pri tom zakopol tak nešťastne, že stratil rovnováhu a zostal ležať na vozovke.

Okoloidúci vodiči nevládneho muža úplne ignorovali, pričom prechádzali okolo neho. Muž mal šťastie v nešťastí, že práve v tom čase prechádzala okolo hliadka mestskej polície. „K policajtom, ktorí okamžite so služobným vozidlom zastavili sa prihovorili dvaja mladíci. Tí medzitým komunikovali s operátorom linky 112,“ popisuje vážnu situáciu mestská polícia.

Neznámy muž začal medzitým opäť komunikovať a nemal žiadne viditeľné vonkajšie zranenia. Policajná hliadka tak na odporúčanie operátora tiesňovej linky opatrne presunula muža na chodník a uložila do stabilizovanej polohy. Následne privolaní záchranári 64-ročného Bratislavčana previezli na ošetrenie do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk