OLO pred sviatkami varuje pred falošnými smetiarmi. Ako ich spoznáte?

smeti, likvidácia
ilustračné: SITA

Bratislavský mestský podnik Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) opätovne pred vianočnými sviatkami upozorňuje na falošných smetiarov – vinšovníkov. Tí vystupujú v mene spoločnosti a pýtajú od ľudí peniaze.

OLO sa od takýchto aktivít dištancuje a upozorňuje obyvateľov Bratislava, že jeho zamestnanci majú túto činnosť zakázanú,“ uvádza OLO v tlačovej správe, ktorú poskytla riaditeľka úseku obchodu a marketingu spoločnosti Anna Vargová.

OLO ľudí žiada, aby o návšteve falošných smetiarov informovali zákaznícke centrum spoločnosti a pomohli pri ich identifikácii. Ocenia napríklad fotografiu podvodníkov či popis auta, na ktorom sa falošní smetiari priviezli.

OLO ľudí upozorňuje aj na zmenu pracovného odevu smetiarov. Pôvodné zeleno-oranžové oblečenie vymenili za šedo-oranžový odev. Podnik preto obyvateľov mesta prosí, aby ohlásili na oddelení služieb zákazníkom spoločnosti OLO na telefónnom čísle 02/50 110 111 alebo na e-mailovej adrese podnety@olo.sk, ak uvidia ešte pracovníkov v starých uniformách.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk