OLO rozširuje svoj tím a hľadá informátorov, ponúkajú plat vyšší ako 1000 eur

OLO
Foto: OLO

Túto prácu je možné vykonávať aj na skrátený úväzok alebo dohodu. Je vhodná aj pre ľudí bez skúseností.

Ak si hľadáte prácu ihneď, máme pre vás tip. Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) prijme nových kolegov a kolegyne na pozíciu informátora.

Nástupný plat sa líši v závislosti od typu úväzku. Pri plnom úväzku (40 hod. týždenne) dostane zamestnanec 1140 eur, pri skrátenom úväzku (30 hod. týždenne) 855 eur a pri dohode sa platí 6,50 eur/hodina.

Náplň práce

Informátor alebo informátorka bude komunikovať s obyvateľmi každej mestskej časti Bratislavy a oboznámia ich s novým projektom. Tým je zber kuchynského odpadu, ktorý by sa mal zaviesť od 1. januára 2023.

Súčasťou pracovnej náplne je distribúcia a odovzdávanie balíčkov na účely zberu, ako napríklad nádoby, košíky, kompostovateľné vrecká. Zároveň bude potrebné vykonávať administratívnu činnosť spojenú s prácou na tablete podľa denného harmonogramu.

Ak by ste sa rozhodli pre prácu na plný úväzok, pracovali by ste od 13.00 hod. do 21.00 hod. V prípade práce na skrátený úväzok alebo dohodu je pracovný čas podľa dohody.

Benefity a podmienky prijatia

Kandidáti musia mať výborné komunikačné a argumentačné schopnosti, pretože budú komunikovať s obyvateľmi. Zároveň by mali poznať dobre Bratislavu či ovládať prácu na počítači. Práca je vhodná aj pre absolventov.

Noví zamestnanci sa môžu tešiť na firemné aktivity, finančný príspevok na stravu v hodnote 3,90 eur a ďalšie benefity.

V prípade záujmu môžete kontaktovať zamestnávateľa priamo cez Profesiu na tomto linku, kde nájdete viac informácií.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk