OLO upozorňuje na iný režim fungovania cez vianočné sviatky, potrvá zhruba do polky januára

Odvoz odpadu, OLO
Foto: SITA

Niektoré dni počas decembra a januára bude odvoz odpadu pozastavený.

Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) zavádza s blížiacimi sa vianočnými a novoročnými sviatkami pozmenený režim fungovania.

OLO počas Vianoc a nového roka

Odpad nebude odvezený v sobotu 1. januára 2022. Náhradný odvoz za tento deň prebehne od pondelka 3. januára do stredy 5. januára.

Počas Vianoc od piatka 24. decembra do nedele 26. decembra a na Sviatok Troch kráľov vo štvrtok 6. decembra odvoz bude zabezpečený.

Zberný dvor a ZEVO

Zmena sa dotkne aj fungovania zákazníckeho centra, zberného dvora a ZEVO (zariadenie na energetické využívanie odpadu).

Zákaznícke centrum bude otvorené do štvrtka 23. decembra od 7.00 hod. do 16.00 hod. V piatok 24. decembra končí o 12.00 hod. a nasledujúce dva dni ostane zatvorené.

Od pondelka 27. decembra do piatka 31. decembra sa opäť môžu zákazníci spojiť s pracovníkmi centra od 7.00 hod. do 16.00 hod. Počas soboty 1. januára, štvrtku 6. januára, soboty 8. januára a nedele 9. januára bude centrum zatvorené.

Zberný dvor a ZEVO budú fungovať do štvrtka 23. decembra od 8.00 hod. do 18.00 hod. (zberný dvor) a od 6.00 hod. do 14.00 hod. (ZEVO). Počas Vianoc až do nedele 26. decembra majú pracovníci voľno.

V sobotu 1. januára, štvrtok 6. januára a nedeľu 9. januára budú zberný dvor aj ZEVO zatvorené. Počas ostatných dní fungujú v štandardných otváracích hodinách okrem soboty 8. januára, kedy bude ZEVO otvorené len do 11.30 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk