OneRepublic ohlásili nový termín bratislavského koncertu. Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu to rozbalia v piatok 5.11.2021

Vivien.jpg
Foto: Vivien

BRATISLAVA 12. novembra (BratislavaDeň.sk) – Celosvetovo obľúbená americká pop-rocková skupina OneRepublic ohlásila nový termín bratislavského koncertu, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť v novembri tohto roku. Podujatie sa presúva na 5. 11.2021. Zimný štadión Ondreja Nepelu sa bude ozývať najväčšími hitmi z pera OneRepublic, ale aj novinkami z pripravovaného albumu HUMAN.

Šestica fešákov, ktorých svet pozná pod názvom OneRepublic, ohlásila náhradné termíny európskeho koncertného turné. Bratislavský koncert populárnej hudobnej formácie, ktorý bol pôvodne plánovaný na november tohto roku, sa vzhľadom na situáciu vo svete spôsobenú epidémiou vírusu COVID-19 a protipandemickými opatreniami v našej krajine, ale aj v mnohých ďalších krajinách sveta, presúva na 5.11.2021. Zimný štadión Ondreja Nepelu tak v piatkový večer ožije hitmi ako „Apogolize“, „Wherever I Go“, „Love Runs Out“, „All The Right Moves“, „Secrets“, či „Counting Stars“. Okrem skladieb, ktoré mapujú hudbnú kariéru zoskupenia, talentovaní muzikanti, na čele s Ryanom Tederom, predstavia aj nové pesničky z pripravovaného albumu, vrátane ich posledného hudobného počinu „Wild Life“.

Soundtrack k Disneyovke

Čo môže byť lepšie ako spolupráca hudobných superhviezd a Disney filmovej produkcie? Na túto kartu vsadila aj americká hudobná formácia OneRepublic, ktorá len nedávno vydala už vyššie spomínanú pieseň „Wild Life“, ktorá sa stala titulnou piesňou pripravovanej Disney snímky– Clouds. Skladbu spoločnými silami zložili John Nathaniel, Brent Kutzle a Ryan Tedder. Filmová novinka zachytáva príbeh mladého hudobníka, ktorého čaká niekoľko mesiacov života. Počas svojich posledných chvíľ sa obráti k hudbe, ktorej venuje maximum času, ktorý mu zostáva. Film je založený na skutočnom príbehu a na živote muzikantov Zacha Sobiecha a jeho najlepšieho priateľa, skladateľa piesní Sammyho Browna. Videoklip k novinke vizuálne napovedá, akým smerom sa bude dojímavý filmový príbeh uberať.

Album na spadnutie

Na jar tohto roku americké hviezdy potešili fanúšikov avízom vydania nového, v poradí už piateho albumu. Štúdiovka s názvom HUMAN, by sa na pult predajní mala dostať ešte tento rok. Fanúšikovia si tak budú na bratislavskom koncerte môcť zapievať i sklaby ako „Better Days“, „Didn’t I“,  ale aj  single „Rescue Me“, „Somebody to Love“ , „Wanted“ či rádiový hit „Didn’t I“, ktoré budú súčasťou priravovaného albumu.

OneRepublic LIVE IN CONCERT sa uskutoční 05.11.2021 (piatok) na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Všetky vstupenky zakúpené na pôvodný tohtoročný novembrový termín  ostávaju automaticky v platnosti  aj naďalej, a to na nový  (presunutý) termín koncertu 5.11.2021. Vstupenky sú k dispozícii na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

OneRepublic / LIVE IN CONCERT
5. NOVEMBER 2021 / ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU (Bratislava)
Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk