Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Shutterstock_1563009553.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ImageFlow/Shutterstock.com
17. februára 2020 Správy BratislavaPR od BratislavaDen.sk Diskusia()

Oplatí sa mať sídlo firmy bez vlastnej kancelárie

BRATISLAVA 17. februára (BratislavaDeň.sk) – Mať pri výkone niektorých povolaní vlastnú a veľkú kanceláriu už nie je tak nutné. Netýka sa to už ale registračného sídla firmy, ktoré na založenie novej a akejkoľvek spoločnosti určite potrebujete. Aby ste neboli v nevýhode ani v jednom prípade, ponúkame vám alternatívu, s ktorou získate viac než by ste čakali.

Virtuálna kancelária vám zaistí potrebné označenie, zjednoduší registráciu v Obchodnom registri, pomôže získať viac času na podnikanie a ušetrí financie na ďalšie potrebné kroky do budúcnosti.

Pre koho je virtuálna kancelária ideálnym riešením?

Vďaka internetu dnes mnohé činnosti prešli na elektronický systém, ku ktorého správe a riadeniu vám stačí dobrá a ergonomicky tvarovaná stolička s dostatočne veľkým pracovným stolom. Takéto podmienky si určite hravo vytvoríte aj u vás doma, v pohodlí a prostredí, ktoré je vám najbližšie.

Potrebu a zákonnú povinnosť registrácie novo založenej firmy na konkrétnom mieste si môžete zasa splniť výberom kompletnej virtuálnej kancelárie v dobrej lokalite. Vyhnete sa tak strate súkromia, zbytočne vysokým nákladom za riadenie klasickej prevádzky a času, ktorý je dnes veľmi vzácnou veličinou.

Ak ste napríklad daňový poradca, účtovník, IT špecialista, freelancer alebo osoba na voľnej nohe, môžete sa prostredníctvom tejto služby naplno a bez obmedzení na trhu realizovať.

Pokiaľ ide o prevádzku, jej riadenie bude v náplni poskytovateľa tejto služby, ako aj informovanie o prijatej pošte v on-line evidenčnom systéme, pričom môžete na rokovanie využiť reprezentatívne priestory s dostatočne veľkou kapacitou a potrebným vybavením.

Ako postupovať pri zmene sídla firmy?

Pokiaľ vás zaujali výhody virtuálnej kancelárie a nemá pre vás zmysel prichádzať mesačne o nemalé sumy za prenájom a prevádzku tej klasickej, ponúkame vám výhodnú zmenu sídla firmy.

Spolu s ňou získate okrem riadneho označenia a adresy, prístup do evidenčného systému, v ktorom sú prehľadne zaznamenané všetky dôležité údaje o doručenej zásielke. Na všetko vás upozorní e-mail a SMS notifikácia a 1 x do mesiaca vám budú všetky dokumenty zo schránky preposlané na vami zadanú korešpondenčnú adresu.

Virtuálna kancelária sa v dnešnej spoločnosti, ktorá je celá napojená na internet, určite oplatí. Šetrí vám nielen čas a peniaze, ale dáva aj dostatočný priestor na to, aby ste sa ako firma mohli dobre na trhu prezentovať. Tak sa o tom presvedčte.

Inzercia

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X