Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sd mlada garda maps.google.sk_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
maps.google.sk
14. augusta 2018 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Oprava izieb na ŠD Mladá garda v Bratislave môže stáť 1,8 milióna eur bez DPH

Stavbári sa môžu uchádzať o opravu izieb na Študentskom domove (ŠD) Mladá garda v Bratislave na Račianskej ulici. Slovenská technická univerzita (STU), Účelové zariadenie Študentské domovy a jedálne STU odhaduje celkové náklady na práce na vysokoškolskom internáte počas troch rokov vo výške 1,8 milióna eur bez DPH. Investícia je rozdelená na trinásť etáp, pričom každá má stáť 140-tisíc eur bez DPH.

Aktuálne je vo Vestníku Úradu pre verejné obstarávanie vyhlásená výzva na predkladanie ponúk na prvú etapu prác v bloku C ŠD Mladá garda na prvom a druhom poschodí. „Zákazka sa bude realizovať po etapách, rozdelením v jednotlivých blokoch na ŠD Mladá garda v trinástich etapách. Predpokladaný rozsah prác v jednom kalendárnom roku je zrealizovať štyri etapy. Predpokladaná hodnota zákazky prvej etapy je 140 000 bez DPH,“ oznámil investor. Prvá etapa by sa v závislosti od priebehu verejného obstarávania mala začať v novembri a trvať do troch mesiacov od zadania zákazky.

Ponuky do 6. septembra

Uchádzači môžu predkladať ponuky do 6. septembra, časti ponúk označené ako ostatné (o podmienkach účasti) sa majú otvárať 7. septembra a platiť musia minimálne do 31. marca 2019. Uskutočnené stavebné práce počas predchádzajúcich piatich rokov musia mať objem minimálne 150-tisíc eur bez DPH. „Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo odovzdať uchádzačovi stavenisko postupne – po jednom poschodí, v takom prípade zhotoviteľ vykoná každú takúto časť do desiatich týždňov od odovzdania staveniska pre každé poschodie,“ uviedla STU s tým, že môže zadať ďalšie práce pôvodne vybranému dodávateľovi pre prvú etapu.

Fasády a strechy všetkých blokov ŠD Mladá garda v mestskej časti Nové Mesto boli podľa STU už kompletne zrekonštruované. Na práce dohliadali odborníci z dôvodu zachovania pôvodných výtvarných motívov. Vynovená je jedáleň a kuchyňa, obnovovať sa budú študentské izby. Pre zvýšený štandard kapacita klesla na 1 373 ubytovaných, pribudli totiž jednoposteľové izby.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X