Oslávte narodeniny CINEMAX a vyhrajte množstvo zaujímavých cien, vrátane auta či dovolenky

Bratislava cinemax sutaz kolaz.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages - koláž BratislavaDen.sk

Súťaž potrvá celé leto a vyhrať môžete dokonca i viac cien. Súťaží sa o jedenásť malých cien každý týždeň alebo 17 veľkých cien na konci leta.

CINEMAX oslavuje 17. narodeniny a preto si pre divákov pripravil množstvo zaujímavých cien v súťaži. Čím viac budete chodiť do kina, tým máte vyššiu šancu získať super ceny.

Registrovať sa môžete už od 15. júna, súťaž začína 1. júla a končí 31. augusta. Potrebné je teda registrovať sa na stránke CINEMAX a prijatý QR kód oscanovať pri každej návšteve kina. Čím viac filmov si v kine pozriete, tým sa šanca na výhru zvyšuje.

Okrem super cien dostanete vďaka unikátnemu QR kódu aj POPCORN klasik úplne zadarmo. Ten si môžete vybrať jedenkrát pri akejkoľvek návšteve kina.

Žrebovanie výhercov o 11 malých cien (117 dohromady) sa uskutoční každý týždeň a o 17 veľkých cien na konci kampane. Súťažiaci môže vyhrať aj viac cien. Nie je to podmienené jednou výhrou.

Kompletné informácie o súťaži nájdete na tejto stránke CINEMAX, taktiež na tejto stránke nájdete všetko, čo môžete vyhrať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk