Otrasný cirkus predvádzal poriadne opitý muž na ceste, postavil sa priamo pred autá a udieral do nich

Policia alkohol agresivny muz.jpg

Opitý muž s viac ako 3 promile alkoholu v krvi obmedzoval premávku a búchal do áut. Policajti museli zasahovať a incident ukončiť.

Počas víkendu zažili vodiči na Jungmannovej ulici v Bratislave nečakaný chaos. Hliadky Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V boli privolané k asistencii kolegom z Mestskej polície Bratislava, ktorí riešili incident s agresívnym mužom. Tento muž nielenže chodil priamo po vozovke a obmedzoval premávku, ale aj udieral do áut a dostal sa do fyzického konfliktu s jedným z vodičov.

Policajti po príchode na miesto poskytli pomoc kolegom z mestskej polície pri spacifikovaní muža, ktorý kládol aktívny odpor. Po úspešnom zásahu bol muž podrobený dychovej skúške, ktorá preukázala prítomnosť 1,60 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje hodnotu 3,33 promile.

Incident sa nezaobišiel bez právnych následkov. Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo okamžite začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Policajti teraz intenzívne pracujú na objasnení presných príčin a okolností tohto prípadu a na vyvodení trestno-právnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe.

Tento prípad opäť zdôrazňuje, aké nebezpečné môže byť konanie pod vplyvom alkoholu, nielen pre samotného jednotlivca, ale aj pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Polícia apeluje na občanov, aby v podobných situáciách neváhali a okamžite kontaktovali príslušné orgány. Vďaka rýchlej reakcii svedkov a efektívnemu zásahu policajtov sa podarilo zamedziť väčšiemu nešťastiu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk