Otrasný prípad ďalšieho zvrhlíka: Muž obťažoval 10-ročného chlapca v MHD

Autobus mhd mestská doprava uchyl chlepc cestovanie polícia koronavírus
Foto: ilustračné, GettyImages

Počas cestovania v autobuse MHD neznámy muž prenasledoval a obťažoval malého chlapca. Zastavila ho až kričiaca žena. Po mužovi polícia intenzívne pátra. 

Polícia vyšetruje ďalší prípad zvrhlého muža, tentokrát neznámy muž obťažoval malého chlapca v autobuse MHD. Muž mal počas cesty autobusom MHD v smere do Devínskej Novej Vsi prenasledovať 10-ročného chlapca. Chlapec sa snažil pred mužom ujsť, no aj napriek tomu sa v jeho blízkosti zdržiaval a cez oblečenie sa dotýkal svojich intímnych častí tela.

Situáciu vyriešila jedna z cestujúcich, ktorá začala na muža kričať. Incident beztak trval niekoľko minút. Muž po kriku ženy ušiel. Ochotná žena napokon s chlapcom šla až pred dvere domu.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV v súvislosti s týmto prípadom už začal trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Polícia tiež totožnosti muža intenzívne pátra a zároveň dôrazne apeluje na občanov ku všímavosti a okamžitému konaniu v takýchto prípadoch. Taktiež odporúča okamžite kontaktovať linku 158, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť zadržania páchateľa a samotného objasnenia takéhoto skutku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk