Ozbrojený muž prepadol stávkovú kanceláriu, odniesol si 750 eur

Lupez stavkovej kancelarie hladany muz kr pz ba.jpg
KR PZ v Bratislave

Polícia vyšetruje okolnosti nedeľňajšieho lúpežného prepadnutia pobočky stávkovej kancelárie na Bošániho ulici v Dúbravke. Neznámy páchateľ si odtiaľ odniesol zhruba 750 eur, polícia po ňom intenzívne pátra.

Páchateľom má byť muž vo veku asi 40 rokov, vysoký zhruba 170 cm a strednej postavy. Oblečenú mal sivú bundu s kapucňou, ktorú mal na hlave spolu so slnečnými okuliarmi. Na sebe mal rifle a tenisky tmavej farby.

Muž vošiel do stávkovej kancelárie, kde pod hrozbou použitia zbrane, ktorú mal za opaskom, požadoval vydanie finančnej hotovosti. Zamestnanec mu z obavy o svoj život a zdravie vydal zhruba 750 eur. S peniazmi následne páchateľ utiekol na neznáme miesto.

Lúpežné prepadnutie sa zaobišlo bez zranení. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti intenzívne pátrajú. Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti začne trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže.
Polícia žiada verejnosť o spoluprácu. Akékoľvek informácie k páchateľovi, k jeho súčasnému pohybu či pobytu, môžete hlásiť na bezplatné číslo polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk