Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
I high shutter speed photo of a water droplet.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná foto: gettyimages
4. decembra 2018 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Oznam pre Ružinovčanov: Pripravte sa na odstávku vody

Z dôvodu plánovanej opravy verejného vodovodu bude v sobotu 8. decembra prerušená dodávka vody na uliciach: Šalviová, Rezedová, Ďatelinová, Nevädzová.

Bratislavská vodárenská spoločnosť, prevádzkovateľ verejného vodovodu, oznamuje obyvateľom Ružinov v zmysle zákona č. 442/2002 Z.z. O verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách prerušenie dodávky vody z verejného vodovodu z dôvodu plánovanej opravy verejného vodovodu.

Uvedené prerušenie dodávky vody z verejného vodovodu bude realizované v sobotu 8. decembra, v čase od 8.00 do 15.00 hod.

ZASIAHNUTÉ ULICE:

  • Šalviová;
  • Rezedová 1,3,5,2,4,6,8;
  • Ďatelinová 2,4,6,8,10;
  • Nevädzová 3.

Vzhľadom k rozsahu a dobe prerušenia dodávky vody v zmysle vyššie uvedeného BUDE zabezpečené náhradné zásobovanie obyvateľov pitnou vodou prejazdom cisternového motorového vozidla vo vyššie uvedenom čase a v uvedenej ulici.

Za spôsobené komplikácie sa mestská časť ospravedlňuje, avšak predmetná oprava je nevyhnutná za účelom zabezpečenia plynulej dodávky vody z verejného vodovodu pre obyvateľov mestskej časti.

V prípade komplikácii pri dodávke vody verejným vodovodom volajte Dispečing BVS a.s., na telefónnom čísle 0800 121 333.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X