Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Svet_zdravia_youtube 1.jpg
Foto: www.youtube.com
20. apríla 2017 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Oznámenie o zmene týkajúce sa Nemocnice novej generácie môžete pripomienkovať do 4. mája

Navrhovateľ Svet zdravia Development, a. s., predložil Oznámenie o zmene navrhovanej činnosti „Nemocnica novej generácie Bratislava“.

Do oznámenia je možné nahliadnuť do 4. mája na prízemí budovy bratislavského magistrátu alebo elektronicky TU. Verejnosť môže svoje písomné stanovisko doručiť Ministerstvu životného prostredia SR, odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie, Nám. Ľudovíta Štúra 1, 812 35 Bratislava 1.

Zmena navrhovanej činnosti upresňuje plochu riešeného územia na 42 711 m2. Rozdiel v ploche riešeného územia je v tom, že predkladaná zmena navrhovanej činnosti využíva už existujúce parkovacie miesta vybudované a skolaudované v rámci komplexu Bory Mall. Zastavaná plocha objektu bude 13 073 m2.

Hlavným cieľom je výstavba modernej nemocnice, ktorá bude poskytovať komplexnú starostlivosť pre širokú verejnosť. Nový objekt nebude nadväzovať na iné budovy, ale bude napojený na existujúcu technickú infraštruktúru vrátane parkovacích miest. Objekt bude mať 1 podzemné podlažie a 5 nadzemných podlaží (NP), pričom 5. NP je ustupujúce. Príjem pacientov bude riešený na úrovni 1. NP, na 2. NP bude ambulantná časť s vyšetrovňami a na 3. a 4. NP budú umiestnené lôžkové jednotky. Posledné ustupujúce podlažie je navrhnuté nielen pre technické zariadenie spojené s prevádzkou nemocnice, ale bude slúžiť i ako strecha umožňujúca pristátie vrtuľníka.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X