Paneurópska vysoká škola chce otvoriť program Medzinárodné vzťahy a diplomacia

Budova PEVŠ, Paneurópska vysoká škola
Foto: archívne, SITA

Fakulta práva Paneurópskej vysokej školy plánuje otvoriť bilingválny anglicko-slovenský študijný program pre záujemcov o štúdium už v akademickom roku 2017/2018. Nový študijný program už schválila Akreditačná komisia.

Záujemcov o štúdium vyzýva, aby svoj predbežný záujem zahlásili cez prihlášku, ktorú nájdu na internetovej stránke vysokej školy /www.paneurouni.com. Po skompletizovaní akreditácie, ktorá nastane po podpise ministra školstva, bude škola záujemcov kontaktovať a môžu si podať prihlášku.

Paneurópska vysoká škola uvádza, že program je koncipovaný tak, aby si študenti ešte počas štúdia osvojili aj relevantné praktické vedomosti a zručnosti.

„Na výučbe sa budú podieľať odborníci priamo z veľvyslanectiev, ministerstiev či medzinárodných inštitúcií. Študenti tak získajú kvalitné vedomosti z oblasti medzinárodných vzťahov a diplomacie, práva, ekonómie aj politológie, a to aj prostredníctvom rôznych pracovných stáží u partnerov programu. Na programe bude v rovine teoretickej výučby aj praktických skúseností participovať aj rektor Paneurópskej vysokej školy a predseda Správnej rady Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku Juraj Stern,“ uvádza Paneurópska vysoká škola.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom