Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Budova PEVŠ, Paneurópska vysoká škola
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
6. augusta 2017 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2017

Paneurópska vysoká škola chce otvoriť program Medzinárodné vzťahy a diplomacia

Fakulta práva Paneurópskej vysokej školy plánuje otvoriť bilingválny anglicko-slovenský študijný program pre záujemcov o štúdium už v akademickom roku 2017/2018. Nový študijný program už schválila Akreditačná komisia.

Záujemcov o štúdium vyzýva, aby svoj predbežný záujem zahlásili cez prihlášku, ktorú nájdu na internetovej stránke vysokej školy /www.paneurouni.com. Po skompletizovaní akreditácie, ktorá nastane po podpise ministra školstva, bude škola záujemcov kontaktovať a môžu si podať prihlášku.

Paneurópska vysoká škola uvádza, že program je koncipovaný tak, aby si študenti ešte počas štúdia osvojili aj relevantné praktické vedomosti a zručnosti.

„Na výučbe sa budú podieľať odborníci priamo z veľvyslanectiev, ministerstiev či medzinárodných inštitúcií. Študenti tak získajú kvalitné vedomosti z oblasti medzinárodných vzťahov a diplomacie, práva, ekonómie aj politológie, a to aj prostredníctvom rôznych pracovných stáží u partnerov programu. Na programe bude v rovine teoretickej výučby aj praktických skúseností participovať aj rektor Paneurópskej vysokej školy a predseda Správnej rady Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku Juraj Stern,“ uvádza Paneurópska vysoká škola.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X