Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Daniela Lovlin .jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
7. marca 2018 Zaujímavosti od Milota Mezeiová Diskusia()

Partnerka Petra Cmorika Daniela Lovlin bude v Petržalke krstiť nový e-shop, ktorý pomáha psom

Realizátorom tejto charitatívnej myšlienky je moderátor Európy 2 Ivan Binďo Bindas. Pozvaní sú všetci milovníci psíkov a zvierat, ktorým nie je ľahostajný osud nemých tvárí v útulku.

V sobotu 10. marca sa koná v Petržalke krst netradičného e-shopu www.spimsopsom.eu, ktorý bude pomáhať psíkom na celom Slovensku. Projekt s charitatívnym zámerom pokrstí  partnerka Petra Cmorika Daniela Lovlin. Autorom zaujímavého projektu je moderátor Ivan Binďo Bindas, ktorý je sám veľkým psičkárom a má doma štvornohého miláčika menom Bella.

Princíp pomoci psíkom je jednoduchý. Kúpou tovaru budú môcť ľudia venovať príspevok, ktorý je už zahrnutý v cene, konkrétnemu útulku, ktorý si sami vyberú. „Na Slovensku je veľmi veľa útulkov a karanténnych staníc, ktoré sú odkázané na pomoc ľudí s dobrým srdcom a práve ich chceme spojiť prostredníctvom nášho e-shopu,“ hovorí Binďo, ktorý je známy tým, že ho jeho verný pes takmer všade sprevádza. Nie však všetky nemé tváre majú šťastie na takéhoto pána.  A práve tým sa moderátor rozhodol pomôcť.

Začíname spolupracovať s jedenástimi útulkami. Konkrétne DOG AZYL Veľký Meder, OZ Tulák Sereď, Útulok Corbeus Senica, Tul/k/áčik Lietavská Lúčka, Cesta za domovom Poprad, Šťastný domov Levice, OZ Strážni anjeli Žiar nad Hronom, Prešovskí havkáči Prešov, Quatre Pattes Košice, Pomoc psíkom na Východnom Slovensku Veľké Kapušany. Čiže sú to útulky od Východu na Západ. Každému z týchto zariadení pôjde finančná čiastka, ktorú venujú ľudia prostredníctvom kúpy tovaru na našom e-shope. Tieto príspevky a útulky budú pravidelne zverejňované,“ hovorí realizátor projektu.

Ivan Binďo Bindas
Ivan Binďo Bindas so svojou Bellou, www.facebook.com

E-shop www.spimsopsom.eu chce ponúkať okrem tričiek a mikín s vlastným dizajnom, aj hand made zdravé Mlsky pre havkáčov, ktoré sa dali zohnať zatiaľ iba v Bratislave. Takto budú dostupné celému Slovensku. Môžete si tu zakúpiť aj 100-percentne prírodné hand made prípravky proti parazitom a hlavne proti kliešťom vo forme spreja či napríklad špeciálny vosk na packy, ktorý ochraňuje proti každodennému podráždeniu.

Samotný krst sa koná v priestoroch MLSkafé, Mánesovo námestie 7 o 18. hodine. Pozvaní sú všetci milovníci psíkov a zvierat, ktorým nie je ľahostajný osud nemých tvárí v útulku.  „Bola som milo potešená, že práve ja môžem mať takú zodpovednú úlohu a stať sa krstnou mamou tohto projektu Spimsopsom.eu. Ja sama sa onedlho stanem mamou a k našej 10-ročnej fenke Bublinke pribudnú dvaja chlapci, ktorých určite budeme viesť k láske k zvieratkám. Naša Bublinka je dáma v rokoch s vlastným názorom, každý, kto má psíka, vie, čo všetko tieto štvornohé radosti  vnímajú a koľko lásky dávajú. Je aj na nás odovzdať to späť. Budem s radosťou sledovať a podporovať tento e-shop a tešiť sa z každého úspechu,“ neskrýva budúca mamina nadšenie zo zámeru populárneho moderátora pomáhať zvieratám, ktoré našli útočisko v útulkoch.

Ivan Binďo Bindas
Ivan Binďo Bindas so svojou Bellou, www.facebook.com

Ako a čím talentovaná huslistka Daniela Lovlin e-shop pokrstí, zatiaľ ostáva pod rúškom tajomstva „Samozrejme už mám pre Danielku pripravený spôsob, ako tomuto projektu požehná 😀 Bude to však pre ňu prekvapením a sám som zvedavý na jej bezprostrednú reakciu, ktorá bude bez príprav určite najoriginálnejšia,“  okomentoval Binďo spôsob uvítania svojho netradičného projektu.

Archiv daniela lovlin s cmorikom.jpg
Archív Daniela Lovlin

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X