Pátranie po nebezpečnom útočníkovi: Mladík po hádke nožom napadol svoju obeť

Policia podozrivy.jpg

Napriek obrane poškodeného muža mu spôsobil dve bodné rany do hrudníka a jednu do pravého stehna. Policajti rýchlo zasiahli a podozrivého muža zadržali.

Bratislavskí policajti sa v nedeľu 4. februára ráno pustili do pátrania po nebezpečnom páchateľovi. Podľa oznámení mal muž v jednom z petržalských bytov zasiahnuť nožom iného 27-ročného muža, a to po predchádzajúcej hádke.

Hľadaný bol 20-ročný občan zo Srbska. Dôvodom bolo napadnutie nožom. V byte na Fialovej ulici došlo ku konfliktu a podozrivý a hľadaný muž si po hádke šiel do kuchyne vziať nôž, s ktorým mal podľa slov polície následne prejsť do obývacej izby za poškodeným. Do izby vtrhol so zámerom ohroziť 27-ročného muža. Napokon bol podozrivý zadržaný na Michalskej ulici.

Napriek obrane zo strany poškodeného útočník mu spôsobil dve bodné rany do hrudníka a jednu do pravého stehna. Policajti rýchlo zasiahli a zadržali podozrivého muža krátko po incidente. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V vzniesol 20-ročnému Srbovi obvinenie za zločin ublíženia na zdraví spáchaného v štádiu pokusu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk