Petržalčanom spríjemňuje bývanie nový výťah pred Einparkom

Einsteinova vytah. nadchod.jpg
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Výstavba polyfunkčného komplexu Einpark je v plnom prúde. Vďaka tomuto komplexu sa obyvatelia Dvorov môžu tešiť z nového výťahu cez priechod nad diaľničným obchvatom. 

Obyvatelia Petržalky, ktorí pravidelne využívajú nadchod pred Inchebou na Einsteinovej ulici, sa v posledných dňoch potešili novinke. Pri zastávke Einsteinova zo strany sídliska vznikol nový výťah. Využíva ho aj mnoho cyklistov, ktorí chodia zo sídliska na cyklistickú hrádzu. Výťah bol aj v minulosti pravidelne využívaný, avšak často nefungoval. Navyše bol plný grafitov na stenách a často v ňom bolo cítiť zápach. Okrem nového výťahu pribudli počas poslednej zimy aj nové schody.

Schody einpark einsteinova.jpg
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Výstavba komplexu napreduje. Základy projektu položili stavbári počas minuloročnej jari. Podľa plánov by mala byť výstavba ukončená počas leta 2019. Okrem bytov sa budú v areáli nachádzať aj kancelárska časť. Projekt má lukratívnu polohu. Leží medzi Gymnáziom Alberta Einsteina, Billou na Zadunajskej ulici a Einsteinovou ulicou, takže okrem blízkosti k centru a dobrej dostupnosti spojmi sa môžu majitelia bytov tešiť na krásny výhľad na Bratislavský hrad. V pláne areálu je aj parkovisko so 449 vnútornými miestami a 32 vonkajšími mestami.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk