Petržalčanom vadí znečistené životné prostredie na Kopčianskej a vrak auta na Einsteinovej

Einsteinova kopcianska petrzalka r g citatel.problem riesenie.jpg
foto od čitateľa

Obyvatelia Bratislavy sa nepáči nezáujem Mestského úradu Bratislava o riešenie problému s vrakom na Einsteinovej a katastrofálny stav životného prostredia na Kopčianskej.

Pozorný obyvateľ si všimol vrak auta, ktorý už možno viac ako 10 rokov stojí na jednom mieste. Tým miestom je Einsteinova ulica a dá sa povedať, že vrak sem už vrástol. Toto auto má poškodené všetky 4 disky aj pneumatiky, ktoré sú prázdne.

Einsteinova 1.jpg
foto od čitateľa

Auto značky Daewoo stojí v tesnej blízkosti verejného parkoviska Einsteinova. Od roku 2010 nemá auto platnú EK ani TK. Aj náš čitateľ sa pokúšal problém s týmto vrakom vyriešiť informovaním Mestského úradu Bratislava 5, avšak tam sa podľa jeho slov nestretol so záujmom.

Einsteinova 3.jpg
foto od čitateľa

Tak isto majú obyvatelia starosti o stav životného prostredia v okolí železničnej stanice Petržalka. Neporiadok je podľa nich nielen neestetický a pôsobí ako smetisko v mieste, ktoré by malo byť ako-tak reprezentatívne, ale môže byť aj nebezpečné pre prírodu i ľudí. Obyvatelia tvrdia, že toto miesto, presnejšie ide o Kopčiansku ulicu v Petržalke, je veľmi zlou vizitkou mestskej časti. Týmto miestom denne prejde značné množstvo domácich, ale aj zahraničných cestujúcich. V riešení s týmto problémom sa náš pozorný čitateľ tak isto nestretol so záujmom kompetentných.

K7.jpg
foto od čitateľa
K5.jpg
foto od čitateľa
K4.jpg
foto od čitateľa
K3.jpg
foto od čitateľa
K1.jpg
foto od čitateľa
Einsteinova 2.jpg
foto od čitateľa
Einsteinova 4.jpg
foto od čitateľa

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk