Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ucitel-na-ktoreho-sa-nezabuda-petrzalka-ocenenie-navrhy-gettyimages.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná foto: gettyimages
25. januára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Petržalka bude aj v tomto roku oceňovať učiteľov. Návrhy na ocenenie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda môžete podávať aj vy

Petržalka bude aj tento rok odovzdávať ocenenie súčasných aj bývalých pedagógov v rámci kategórie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda, ktoré sa udeľuje pri príležitosti osláv Dňa učiteľov.

Ocenenie je určené pre tých, ktorí sa svojim pedagogickým majstrovstvom, láskavým a citlivým prístupom stali pre svoje deti a žiakov ich druhými rodičmi a dokázali im, aj ich rodičom pomôcť, často aj v zložitých a ťažkých životných situáciách.

Návrhy na ocenenie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda na bývalých aj súčasných pedagogických zamestnancov základných a materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Petržalky môžu predkladať žiaci, absolventi škôl, zákonní zástupcovia, bývalí a súčasní kolegovia do 28. februára elektronicky na adresu [email protected], alebo poštou na adresu Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka, Oddelenie školstva a športu, Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava.

Návrh musí obsahovať meno a priezvisko navrhovaného pedagóga vrátane kontaktov na neho (telefón, e-mail, adresa bydliska), škola, v ktorej pôsobil alebo pôsobí a zdôvodnenie na udelenie ocenenia. Pri návrhoch je potrebné súčasne uviesť aj meno a priezvisko predkladateľa návrhu, vrátane základných kontaktov na neho (telefón, e-mail, adresa bydliska).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X