Petržalka bude aj v tomto roku oceňovať učiteľov. Návrhy na ocenenie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda môžete podávať aj vy

ucitel-na-ktoreho-sa-nezabuda-petrzalka-ocenenie-navrhy-gettyimages.jpg
Ilustračná foto: gettyimages

Petržalka bude aj tento rok odovzdávať ocenenie súčasných aj bývalých pedagógov v rámci kategórie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda, ktoré sa udeľuje pri príležitosti osláv Dňa učiteľov.

Ocenenie je určené pre tých, ktorí sa svojim pedagogickým majstrovstvom, láskavým a citlivým prístupom stali pre svoje deti a žiakov ich druhými rodičmi a dokázali im, aj ich rodičom pomôcť, často aj v zložitých a ťažkých životných situáciách.

Návrhy na ocenenie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda na bývalých aj súčasných pedagogických zamestnancov základných a materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Petržalky môžu predkladať žiaci, absolventi škôl, zákonní zástupcovia, bývalí a súčasní kolegovia do 28. februára elektronicky na adresu juraj.monsberger@petrzalka.sk, alebo poštou na adresu Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka, Oddelenie školstva a športu, Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava.

Návrh musí obsahovať meno a priezvisko navrhovaného pedagóga vrátane kontaktov na neho (telefón, e-mail, adresa bydliska), škola, v ktorej pôsobil alebo pôsobí a zdôvodnenie na udelenie ocenenia. Pri návrhoch je potrebné súčasne uviesť aj meno a priezvisko predkladateľa návrhu, vrátane základných kontaktov na neho (telefón, e-mail, adresa bydliska).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk