Petržalka má elektronickú knihu návštev. Pilotne je zriadená pre návštevníkov Petržalského rozária a bunkra BS-8

bunekr BS-8 Petržalka-Kopčany
SITA

Mestská časť pokračuje v rozširovaní služieb na svojom webe. Paletu služieb rozširuje o tzv. elektronickú knihu návštev.

Elektronická kniha návštev je priestor, na ktorom sa návštevníci môžu podeliť o svoje pocity a zážitky z návštevy jedinečného Petržalského rozária, prípadne bunkra BS-8 Petržalka-Kopčany. Svoje zážitky vrátane fotiek môžu prostredníctvom mobilných zariadení zaslať na web stránku, kde je pre tento účel vytvorená špeciálna rubrika.

„Petržalka má množstvo atraktívnych miest, ktoré navštevujú ľudia nielen zo Slovenska. Budeme radi, ak sa o svoje pocity podelia s ostatnými ľuďmi, a preto sme vytvorili túto špeciálnu rubriku. Ak sa stretne so záujmom ľudí, sme pripravení ju ďalej rozširovať,“ konštatuje starosta Petržalky Vladimír Bajan.

Elektronická kniha návštev je pilotne zriadená pre návštevníkov Petržalského rozária, ktoré mestská časť pred rokom obnovila po 80 rokoch. Celú plochu okolo sochy Janka Kráľa pokrýva farebné spektrum červených, žltých, ružových, oranžových a bielych ruží, ktoré spríjemňuje prechádzku parkom a posedenie s priateľmi, rodinou a deťmi.

Služba je tiež k dispozícii návštevníkom Bunkra BS-8 Petržalka-Kopčany, ktorý sa nachádza tesne pri hranici s Rakúskom a je súčasťou histórie 2. svetovej vojny. Pre návštevníkov ponúka kontakt s vojenskou atmosférou neslávnej minulosti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk