Petržalka podporí kreatívnych obyvateľov, ktorí chcú skrášliť svoje okolie v mestskej časti

Cik cak centrum petrzalka ustanovujuce zastupitelstvo maps.jpg

Do výzvy na skrášlenie svojho okolia v mestskej časti sa môže zapojiť každý s projektom za maximálne 5-tisíc eur.

Ak máte kreatívne nápady ako skrášliť svoje okolie, tak ich zapojte do výzvy a získajte na ne finančný príspevok. Do projektu sa môžu zapojiť obyvatelia, ktorý majú nápady ako urobiť krajším blízke námestie, parčík, či iný zanedbaný priestor, vybudovať komunitnú záhradu v Petržalke, alebo vytvoriť iné aktivity pre občanov.

Petržalka vyčlenila zo svojho rozpočtu finančné prostriedky, ktoré sú určené na skrášlenie okolia. Svoj projekt prihlásite tak, že pošlete popis aktivity, ktorá by podľa vás stála za uskutočnenie. Maximálna výška na jeden projekt je 5-tisíc eur. Vaše nápady môžete zasielať do 26. júla na mailovú adresu tlacove@petrzalka.sk alebo poštou na adresu: Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka, Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava, prípadne ju môžete priniesť osobne do podateľne v úradných hodinách.

Najzaujímavejšie projekty budú zaradené do verejného hlasovania a tie s najvyšším počtom hlasov Petržalka zrealizuje. Projekty odporúčame vopred odkonzultovať s Ing. Evou Čevelovou, oddelenie životného prostredia, eva.cevelova@petrzalka.sk, 02/68 288 848.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk