Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Cik cak centrum petrzalka ustanovujuce zastupitelstvo maps.jpg
Zdroj: www.google.com
21. júna 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Petržalka podporí kreatívnych obyvateľov, ktorí chcú skrášliť svoje okolie v mestskej časti

Do výzvy na skrášlenie svojho okolia v mestskej časti sa môže zapojiť každý s projektom za maximálne 5-tisíc eur.

Ak máte kreatívne nápady ako skrášliť svoje okolie, tak ich zapojte do výzvy a získajte na ne finančný príspevok. Do projektu sa môžu zapojiť obyvatelia, ktorý majú nápady ako urobiť krajším blízke námestie, parčík, či iný zanedbaný priestor, vybudovať komunitnú záhradu v Petržalke, alebo vytvoriť iné aktivity pre občanov.

Petržalka vyčlenila zo svojho rozpočtu finančné prostriedky, ktoré sú určené na skrášlenie okolia. Svoj projekt prihlásite tak, že pošlete popis aktivity, ktorá by podľa vás stála za uskutočnenie. Maximálna výška na jeden projekt je 5-tisíc eur. Vaše nápady môžete zasielať do 26. júla na mailovú adresu [email protected] alebo poštou na adresu: Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka, Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava, prípadne ju môžete priniesť osobne do podateľne v úradných hodinách.

Najzaujímavejšie projekty budú zaradené do verejného hlasovania a tie s najvyšším počtom hlasov Petržalka zrealizuje. Projekty odporúčame vopred odkonzultovať s Ing. Evou Čevelovou, oddelenie životného prostredia, [email protected], 02/68 288 848.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X