Petržalka prijme novú posilu na miestny úrad, bude mať na starosť odbor dopravy

kancelária, žena
Foto: ilustračné, Gettyimages

Ak vás láka zamestnanie v oblasti administratívy spojenej s výstavbou a dopravou, možno vás zaujme toto pracovné miesto.

Ide o prácu na miestnom úrade v Petržalke na trvalý úväzok. Ponúkaná nástupná mzda je 1200 eur na mesiac, pripočítajú sa k nej ešte výkonnostné odmeny.

Náplň práce

Primárnou úlohou referenta alebo referentky dopravy bude zabezpečovanie samostatnej odbornej činnosti v oblasti výstavby, cestného hospodárstva a dopravy. Bude pripravovať tvorbu koncepčných, metodických a analytických materiálov.

Súčasťou je aj práca s ľuďmi v teréne a ich kontrolovanie, či si plnia podmienky. Referent bude pracovať s legislatívou, ktorá bude spojená s cestným hospodárstvom, dopravou, výstavbou a správnym konaním.

Požiadavky na kandidátov a benefity

Úspešní kandidáti musia mať ukončený I. stupeň vysokej školy v technickom smere. Vyžaduje sa aspoň trojročná prax v technickom smere alebo príbuznom odbore. Chýbať by nemal ani vodičský preukaz sk. B, výhodou je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Miestny úrad ponúka novým zamestnancom 5 dní dovolenky naviac, zabezpečenie potrebných kurzov a školení či príspevok na stravovanie.

Ďalšie informácie

Termín nástupu je dohodou. Ak vás pracovná pozícia zaujala, prihlásiť sa môžete minimálne do nedele 24. októbra.

Na zaslanie budú potrebné viaceré dokumenty. Ich kompletný zoznam a viac informácií o pozícii nájdete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk