Petržalka vyhlásila súťaž na prenájom garážových státí, vyhrá najvyššia ponúknutá cena

Parkovanie garazove statie petrzalka.jpg

Vyhodnotenie predložených súťažných návrhov bude uskutočnené 24. apríla.

Petržalka vyhlásila tri verejné súťaže na prenájom garážových státí. Ako informuje hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková, rozhodujúcim kritériom pri výbere je najvyššia cena. Voľné parkovacie státia sú k dispozícii na Rovniankovej, Mlynarovičovej a Gercenovej ulici.

Súťažné návrhy treba doručiť do štvrtka 20. apríla. Vyhodnotenie predložených súťažných návrhov bude 24. apríla o 10.00 hod. Výsledky súťaže budú zverejnené najneskôr 27. apríla na webovom sídle a úradnej tabuli mestskej časti.

Mestská časť má vo vlastníctve niekoľko spoločných garáží, ktoré v prípade dostupnosti prenajíma majiteľom osobných motorových vozidiel alebo motocyklov. Samospráva avizuje, že záujem o voľné petržalské garáže sa v poslednom čase stupňuje aj v súvislosti so zónovaním v rámci petržalského parkovacieho systému a zavádzaním celomestského parkovacieho systému PAAS.

Petržalka aktuálne ponúka na prenájom až 38 garážových státí v troch spoločných garážach na Rovniankovej 4 – 6, Mlynarovičovej 14 – 24 a Gercenovej 8/G,“ uvádza Halašková.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk