Petržalka zavádza novinku – všetky informácie sa dozviete cez SMS

Sms notifikacie petrzalka.jpg
petrzalka.sk

Petržalská samospráva sa rozhodla pre zaujímavú novinku – SMS notifikáciu. Služba je skvelou pomôckou pre tých, ktorí majú záujem dostávať aktuálne informácie z mestskej časti formou SMS správy. Aké informácie to budú, o tom rozhodne každý sám, podľa svojho záujmu.

Občania si môže zvoliť dostávanie správ zo svojho blízkeho okolia, aktuality z kultúry, športu či zo života v samospráve alebo informácie o verejných vyhláškach, prípadne verejnom obstarávaní a iné. Na výber je až desať kategórií.

Ako používať SMS notifikáciu?

SMS notifikácie sa nachádzajú v pravom hornom rohu webovej stránky mestskej časti, nad kalendárom udalostí. Ak ešte nie ste v službe zaregistrovaní, kliknite na Zaregistrujte sa. Potom vyplníte potrebné kolónky (e-mailová adresa, heslo a overenie hesla). Nakoniec kliknite na Registrovať. Po úspešnej registrácii sa môžete prihlásiť do SMS notifikácie na našej webovej stránke zadaním e-mailu a hesla a kliknutím na Prihlásiť.

Som prihlásený. Čo ďalej?

Po prihlásení si v časti nastavenia zadáte telefónne číslo, na ktoré vám SMS správy budú chodiť. V časti Ulice si vyberiete tú, ktorá je pre vás zaujímavá, prípadne zvolíte všetky ulice. V zložke Kategórie máte tiež na výber z rôznych možností. Vybrali ste si? Tak už stačí iba kliknúť na Uložiť nastavenia. Odteraz vám budú chodiť informácie automaticky na mobilný telefón podľa zvolených kategórií vo forme textu s odkazom. Po otvorení linku vás internetový prehliadač presmeruje na webovú stránku Petržalky, kde si článok či oznam budete môcť prečítať celý.

Služba SMS notifikácie je skvelou možnosťou, ako sa rýchlo a pohodlne dostať k informáciám bez toho, aby ste ich museli prácne vyhľadávať na stránke, či denne sledovať, čo sa v mestskej časti deje.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk