Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
DK Lúky, Petržalka
ilustračné: maps.google.sk
14. októbra 2016 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

V Petržalke bude do konca mesiaca divadlo i hudba

Cyklus komorných koncertov, Petržalská baretka, Nedeľný čaj o tretej i divadlo pre deti sú súčasťou kultúrneho programu, ktoré pre ľudí v druhej polovici októbra pripravujú Kultúrne zariadenia Petržalky.

Ako ďalej informujú zariadenia na svojej oficiálnej webovej stránke, počas tretieho októbrového víkendu organizujú pre deti divadelný festival Rozprávková jeseň. Program bude v sobotu 15. októbra i v nedeľu 16. októbra v Dome kultúry Zrkadlový háj, pripravujú ho niekoľké divadlá a vstupné budú dve eurá. V nedeľu v tomto kultúrnom zariadení ukončia aj októbrový petržalský Seniorfest, v galaprograme s názvom Z úcty k vám účinkuje spevácky zbor, sólisti a orchester. V sobotu 22. októbra pripravujú v Zrkadlovom háji Petržalskú baretku, štvrtý ročník tematickej celoštátnej súťaže, ktorá je zameraná na humornú hudobnú a textovú tvorbu. Podujatie sa začne o 14. hodine a vstup je voľný.

Petržalský Dom kultúry Lúky pripravuje v nedele 16. októbra a 23. októbra Nedeľný čaj o tretej. Tanečno-zábavné popoludnia s hudobnou skupinou sa začnú o 15. hodine, za vstup zaplatí osoba tri eurá. Divadlo pre deti bude tiež v nedeľu 23. októbra, premiéra rozprávky pre deti od štyroch rokov sa začne o 14. hodine. Vo štvrtok 27. októbra bude v Dome kultúry Lúky program s názvom Bubnovačka orchestra, ktorý prináša zábavu pri spoločnom bubnovaní a hraní na rôzne rytmické nástroje.

CC Centrum pre svojich návštevníkov organizuje 23. októbra výtvarno-tvorivé popoludnie pre deti od štyroch do desať rokov s názvom Farebná nedeľa. Po nej bude v ten istý deň o 17. hodine nasledovať cyklus komorných koncertov Momentum Musicum. Pre deti a mamičky pripravuje centrum aj tvorivé dielne, kreslenie s deťmi do troch rokov i pohybové cvičenia hrou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X