Petržalská plaváreň prichystala zaujímavé leto

Plavaren_cvicenie.jpg

Slnečné počasie láka obyvateľov Bratislavy do vody. Napriek tomu, že veľa ľudí preferuje kúpaliská alebo jazerá, Petržalská plaváreň láka návštevníkov na zaujímavé atrakcie.

Petržalská plaváreň ponúka špeciálne akcie pre Centrá voľného času  v Bratislave a pre základné školy, ktoré organizujú prázdninovú činnosť v mieste bydliska. Ponuka Leto platí pre organizované skupiny v termíne od 1. do 16. júla a od 14. augusta do 3. septembra. Rodičia, ktorí chcú deťom spríjemniť prázdniny, sa môžu tešiť, lebo plaváreň pracuje na oprave toboganu, ktorý je mimo prevádzky.

Plavaren_petrzalka 1.jpg
petrzalka.sk

Pre budúce mamičky je nachystaný program v podobe plávania pod odborným dozorom. Podľa lekárov je plávanie najvhodnejší šport pre tehotné ženy, najmä v poslednom trimestri. Vďaka vode, ktorá nadľahčuje, sa budúce mamičky cítia vo vode obratnejšie a môžu si tak ľahšie precvičiť svaly. Každá lekcia trvá približne 40 minút a kombinujú sa prvky jogy, posilňovacích a relaxačných cvičení. Je vhodné od dvanásteho týždňa až do pôrodu a pomáha spevniť svalstvo celého tela.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk