Petržalská pumptracková dráha bude hostiť majstrovstvá Slovenska v pumptracku, vítaní sú aj fanúšikovia

Pumptrack Haanova
Foto: pumppark.sk

Pretekári sa môžu prihlásiť do 9 kategórií. Víťazi si odnesú ocenenie.

Pred niekoľkými mesiacmi sa zrekonštruovala pumptracková dráha na Haanovej ulici v Petržalke. Využívajú ju počas celého roka športoví nadšenci všetkých vekových kategórii a vďaka svojej veľkosti je najväčšou na území Slovenska.

V sobotu 27. augusta sa budú konať na petržalskej pumptrackovej dráhe majstrovstvá Slovenska v pumptracku. Doobeda sa budú účastníci pripravovať počas tréningových jázd a následne začnú súťaže.

Registrácia je možná online alebo priamo na mieste od 9.30 hod. do 11.30 hod. Súťažiaci musia vlastniť platnú pretekársku licenciu SZC.

Súťažiť sa bude v 9 kategóriách: muži od 5 do 8 rokov, muži od 9 do 12 rokov, muži od 13 do 16 rokov, muži nad 17 rokov, muži master nad 35 rokov, ženy od 5 do 10 rokov, ženy od 11 do 16 rokov, ženy nad 17 rokov, ženy master nad 30 rokov.

Program začína od 9.00 hod., kedy zaregistovaní pretekári môžu trénovať na jednotlivých blokoch. Od 12.00 hod. do 15.00 hod. sa budú konať kvalifikačné jazdy jednotlivých kategórií. Nasledovať budú exhibičné jazdy. O 15.30 hod. prebehne ocenenie víťazov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk