Piatkové nehody si vyžiadali jeden život

Ulica_svornosti_priechod_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

Na cestách v Bratislavskom kraji sa v piatok 25. novembra stali dve vážne dopravné nehody a jedna z nich si vyžiadala život človeka.

Tragický následok mala dopravná nehoda, ktorá sa stala krátko po 22.30 hod. v okrese Senec. Podľa doterajších informácií na ceste medzi obcami Hrubá Borša a Kráľová pri Senci, vo vzdialenosti 80 metrov od obce Kráľová pri Senci, z doposiaľ presne nezistených príčin zišlo osobné auto Volkswagen Golf so seneckým evidenčným číslom do protismeru, vybočilo z cesty a narazilo do stromu. Pri nehode utrpel 30-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol.

Ešte predtým, krátko pred 18.45 hod. blízko križovatky ulíc Svornosti a Jegenešskej ulice v Bratislave na priechode pre chodcov zrazilo auto 53-ročného muža a 50-ročnú ženu. Do chodcov narazilo auto Jeep Grand Cherokee. Pri zrážke 50-ročnú chodkyňu odhodilo do protismeru, kde narazila do auta Peugeot 2008 stojaceho pred priechodom. Oboch chodcov s ťažkými zraneniami previezla rýchla zdravotná pomoc do jednej z bratislavských nemocníc. Podľa polície, dychová skúška u 38-ročného vodiča Jeepu požitie alkoholu nepotvrdila. Na autách vznikla škoda 6-tisíc eur.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom