V piatok a v sobotu sa budú konať Radničkine trhy 2016, príďte podporiť dobrú vec

Radničkine trhy 2009
SITA

Občianske združenie Inklúzia vás pozýva 23. a 24. septembra na Primaciálne námestie v Bratislave na 16. ročník Radničkiných trhov.

Radničkine trhy sú už 16 rokov miestom pre stretnutia a výmenu skúseností chránených dielní, zariadení sociálnych služieb, zamestnávateľov, úradov práce a agentúr podporovaného zamestnávania, ako aj všetkých podporovateľov aktivizácie a zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím.

Čakajú vás jedinečné a originálne výrobky z chránených dielní, veľa sprievodných akcií, dobrá nálada a radosť z vykonanej práce. Cieľom Radničkiných trhov je zviditeľniť prácu občanov so zdravotným postihnutím, ale tiež osloviť zamestnávateľov, aby využili možnosť zákona, ktorý im umožňuje zamestnať príslušný počet zdravotne postihnutých.

V piatok 23. septembra sa môžete tešiť na vystúpenie skupiny Kristina Tran and Patrik Simeonov a Bratislavské mažoretky. Od 13. hodiny potom bude Burza práce a prezentácia chránených dielní. V sobotu 24. septembra o 15. hodine vystúpi skupina Fragile a o 18. hodine sa v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca uskutoční Galavečer, na ktorom vyhlásia výsledky súťažnej prehliadky Radničkiných trhov 2016.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom