Novinkou realitného trhu je platforma R4U.app s interaktívnou mapkou, prináša mnoho moderných funkcií

R4U
Foto: R4U

Unikátna realitná platforma R4U slovenského startupu uľahčí inzerciu, predaj nehnuteľností a prinesie množstvo praktických vychytávok. Bonusom je, že platforma sa ľahko ovláda a je bezplatná.

Za projektom stojí tím odborníkov, ktorí sa pohybujú v realitnej sfére už niekoľko desaťročí. Web aplikácia R4U ponúka vyhľadávanie, sprostredkovie, predaj alebo prenájom nehnuteľností s novo vyvíjajúcimi sa trendami.

Tento projekt odlišuje od iných realitných prehliadačov interaktívna mapka, vďaka ktorej si budete môcť pozrieť vyhliadnutú nehnuteľnosť cez rôzne náhľady. Všetky potrebné informácie sú na jednom mieste.

Nápad na platformu

Zaujíma vás, ako vznikla prvotná myšlienka na podobnú platformu? Nápad pochádza od jedného z členov predstavenstva R4U Igora Mazáčka, ktorý má s realitným trhom viac ako dvadsaťročné skúsenosti.

„Počas jednej dovolenky v horách, kde ma pri prechádzke lesom očarila krajina, som sa rozhodol, že si tam zadovážim pozemok. Napriek mojim skúsenostiam a znalostiam na realitnom trhu som pri hľadaní zistil, aký je problém a skutočne náročné dostať sa ku korektným a potrebným ponukám, že neexistuje nič, čo obsahuje všeobecné informácie týkajúce sa práce s nehnuteľnosťami v lokalite, čo znamená, kto je majiteľ, aké je vysporiadanie majetku, poloha, terén, čo susedí s vybranou nehnuteľnosťou a mnoho ďalších aspektov. Vtedy mi napadlo, že by som vytvoril niečo, čo by uľahčilo toto sprostredkovanie v maximálnej efektívnosti pre všetkých zaujatých v problematike,“ spomína Mazáček.

R4U
Nová platforma R4U. Foto: R4U

Realizácia projektu

Nápad zožal úspech a bolo potrebné ho realizovať. Technický vývoj aplikácie trval podľa podnikateľa v IT sektore Teodora Derzsiho vyše roka.

„Najprv sme vytvorili realizačný tím 4 špecialistov z odboru sprostredkovania nehnuteľnosti, stavebnej činnosti, IT sféry a  marketingu.  Každý špecialista má svoj tím, ktorý sa stará o súčinnosť, funkčnosť a efektívnosť projektu. Súčasťou realizácie nápadu je nespočetné množstvo spoločných stretnutí,  zisťovaní problematiky v praxi pre každú generáciu,“ opísal Derzsi.

Platforma je čerstvý projekt, ktorý stále napreduje. Technici momentálne pracujú na ďalších aktualizáciách a inováciách, ktoré bude vidieť už čoskoro.

R4U
Nová platforma R4U. Foto: R4U

Benefity platformy

Veľkou výhodou je, že platforma sa ľahko ovláda a je určená nielen pre realitné kancelárie a developerov, ale aj pre súkromné osoby. Nehnuteľnosti sa dajú vyhľadávať alebo inzerovať.

Momentálne je používanie platformy zdarma. Overuje pravdivosť obsiahnutých informácií a tým zabezpečuje prechodnosť výlučne validných a korektných ponúk. Cieľom je sprostredkovať harmonický, bezpečný, rýchly a férový kontrakt.

Projekt R4U má ambiciózne plány a časom by chcel expandovať na zahraničné realitné trhy. „Najbližším cieľom spoločnosti je neustála propagácia, vývoj, zjednodušovanie a spojenie čo najväčšieho počtu ľudí. Sme len chvíľku spustení, takže chceme najprv pomôcť našim a zrealizovať realitnú revolúciu tu,“ dodal na záver Mazáček.

Ak vás platforma zaujala, môžete sa o nej dozvedieť viac informácií na webovej stránke alebo na Instagrame.

R4U
Nová platforma R4U. Foto: R4U

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk