Plošný skríning koronavírus COVID-19 Bratislava: Čunovo

Aké sú odberné miesta, dátum a časy počas víkendového skríningového testovania obyvateľov na ochorenie COVID-19 v Čunove? Prinášame vám prehľad.

Testovanie v Čunove bude prebiehať počas dní 23. a 24. januára 2021 v čase od 8.00 do 20.00 hod. (s prestávkami v čase 12.00 až 13.00 hod. a 17.00 až 17.30 hod.). Zriadené budú 2 odberové tímy. Na odberné miesta sa odporúča ísť podľa ulíc.

Celoplošné testovanie sa uskutoční aj z dôvodu zákazu vychádzania, ktorý bude platiť do 7. februára. V tomto čase je nutné sa preukazovať certifikátmi z testovania. Podmienkou je na cesty do práce, či do prírody a to na základe certifikátu o negatívnom výsledku z PCR alebo antigénového testu.

Výnimku z testovania majú deti do 15 rokov a seniori nad 65 rokov. Taktiež pre nich platí výnimka na prechádzku do prírody v rámci okresu či na vykonávanie individuálneho športu.

Odberné miesta

  • Miestny úrad Bratislava-Čunovo,
    • Prislúchajúce ulice: Hraničiarska, Na hrádzi, Ovsená, Petržalská, Ražná, Schengenská, Skýcovská, Sochorova, Turistická, Záhradkárska osada, občania prihlásení na obec,
  • Hasičská zbrojnica DHZO Bratislava-Čunovo,
    • Prislúchajúce ulice: Cezmínová, Dlhá, Iberková, Ibišteková, Konopiská, Krušpánová, Novosadná, Rakytníková, Rebríčková, Záhumenná, Zobová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk