Po následkoch tragickej nehody zomrela aj žena Vladimíra Dolinaya, posledná rozlúčka bude v Bratislave

Zuzana dolinayova kutlikova vladimir dolinay tragedia rozlucka.jpg

Pozostalí ďakujú za všetky prejavy sústrasti, súcitu a pomoci, ktoré dostávajú.

Posledná rozlúčka s Vladimírom Dolinayom a jeho maželkou Zuzanou bude v pondelok 3. augusta v Kostole Zvestovania Pána na Františkánskom námestí v Bratislave. Agentúru SITA o tom informovala Anna Kratochvílová v mene rodiny.

Najbližšia rodina Vladimíra a Zuzany Dolinayovcov srdečne ďakuje za všetky prejavy sústrasti, súcitu a pomoci, ktoré dostáva od sobotnej tragédie. Je dojímavé vidieť, koľkých životov a osudov sa obaja počas svojej krátkej životnej cesty dotkli,“ povedala Kratochvílová.

Dodala, že rodina úctivo žiada všetky médiá, aby v tomto mimoriadne náročnom čase rešpektovali jej súkromie, osobitne u malého Adriána, ktorý na vyrovnanie sa so svojim zranením potrebuje úplný pokoj.

Vladimír Dolinay, ktorý bol štátnym tajomníkom ministerstva kultúry, zomrel pri dopravnej nehode pri Komárne v sobotu 25. júla. Jeho manželku a syna previezli do nemocnice. Denník Plus jeden deň informoval, že v piatok zraneniam podľahla aj jeho manželka Zuzana. Dolinayovo auto sa čelne zrazilo s ďalším vozidlom, ktoré prešlo do protismeru. „V ňom mali podľa našich informácií sedieť dve osoby, ktoré utrpeli rôzne zranenia a ošetrili ich v komárňanskej nemocnici,” uvádza denník.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk