Po nedeľňajšom incidente na futbalovom zápase padlo už druhé obvinenie

slovan-zapas-bitka-konflikt-incident-policia-sita.jpg
Foto: ilustarčná, SITA/Alexandra Čunderlíková

Podľa doterajšieho vyšetrovania skupina fanúšikov preskočila plot tribúny a dostala sa na hraciu plochu.

Policajti zadržali a obvinili muža, ktorý na nedeľňajšom futbalovom zápase ŠK Slovan Bratislava – Spartak Trnava v Bratislave napadol hráča trnavského Spartaka. Poverený príslušník z prečinu výtržníctva obvinil 25-ročného Milana P. z Púchova.

Mladý muž so skupinou fanúšikov preskočil plot a na hracej ploche kopol do rebier jedného z futbalistov. Mladého muža zadržali bratislavskí kukláči v utorok v Púchove. Ako informovala bratislavská krajská polícia, pri zisťovaní totožnosti páchateľa nepomohli policajtom kamerové záznamy z futbalového štadióna, ale kvalitné zábery z priebehu incidentu, ktoré im poskytli médiá. Obvinený muž je v policajnej cele a v prípade dokázania viny mu hrozí až trojročný trest.

Po nedeľňajšom incidente na futbalovom zápase ŠK Slovan Bratislava – Spartak Trnava je obvinený z výtržníctva aj 44-ročný Stefan z Rakúska. Ten sa taktiež na hracej ploche pokúsil kopnúť hráča, no nepodarilo sa mu to, pretože spadol na zem. O tomto obvinení informovala polícia už v utorok. Rakúšana policajti zadržali po zápase na Bajkalskej ulici.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk