Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ATLETIKA: Wings for Life World Run
SITA
4. mája 2017 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skdpb.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Počas bežeckého podujatia Wings for Life World Run budú dopravné obmedzenia, MHD bude jazdiť inak

Dopravný podnik Bratislava upozorňuje cestujúcich, že z dôvodu konania sa bežeckého charitatívneho behu Wings for Life World Run bude 7. mája v čase približne od 13. hodiny zavedená dočasná zmena v organizácii premávky MHD.

Počas uzavretia prejazdu z Kamenného námestia a Námestia SNP na Štúrovu a Jesenského ul. budú električky premávať nasledovne:

Linka č. 1 z Hlavnej stanice po Námestie SNP, odtiaľ cez Kamenné námestie do Rače s označením linky 3.
Linka č. 3 z Rače po Námestie SNP, odtiaľ už s označením linky cez Obchodnú ul. na Hlavnú stanicu.
Linka č. 4 medzi zastávkami Park kultúry a Kamenné námestie obojsmerne cez tunel, Kapucínsku, Námestie SNP.
Linka č. 8 z Ružinova po zastávku Námestie SNP po stálej trase, ďalej cez Kamenné námestie, Špitálsku, Americké námestie, od zastávky Blumentál do Ružinova po stálej trase.
Linka č. X1 kyvadlová doprava medzi Petržalkou a náhradnými zastávkami na Štúrovej ul.

Počas uzavretia vjazdu na Most Apollo z Petržalky, taktiež na Landererovu ul. a tiež obmedzenia prejazdu križovatkou Košická – Landererova nebudú autobusy obsluhovať zastávky:

Linka č. 28 Nové SND a Malá scéna (smer Devínska Nová Ves). Náhradná zastávka Nové SND (nástup/výstup) je situovaná na Krupkovej ul. (ako linka 78).
Linka č. 68 Most Apollo (obojsmerne), Prístavná. V smere do Petržalky obslúži zastávku Košická na ul. Prievozská (ako linka 70).
Linka č. 87 Most Apollo, Prístavná, Plynárenská a Prístav.
Linka č. 88 Most Apollo, Prístavná, Panorama City a Twin City. V smere do Petržalky bez obmedzenia.
Linka č. 90 Most Apollo. V smere Danubiana bez obmedzenia.
Linka č. 97 Most Apollo (smer Autobusová stanica), Prístavná.

Počas uzavretia ulíc Dostojevského rad, Karadžičova a obmedzenia prejazdu križovatkou Karadžičova – Mlynské nivy nebudú trolejbusy a autobusy obsluhovať zastávky:

Linka č. 202 Autobusová stanica (obojsmerne), Cintorínska, Nemocnica sv. Michala a Ul. 29. augusta. Premáva v úseku Dolné hony – Hodžovo námestie.
Linka č. 205 Cintorínska, Nemocnica sv. Michala a Ul. 29. augusta. V smere Trnávka Svätoplukova a Cvernovka. Z Autobusovej stanice na Trnávku z náhradného nástupišťa na Páričkovej ul. (výstupište liniek 21, 25 a 88). Premáva v úseku Trnávka – Autobusová stanica.
Linka č. 210 Twin City a Nové SND. Premáva v úseku Hlavná stanica – Autobusová stanica.
Linka č. 212 Autobusová stanica, Cintorínska, Ul. 29. augusta a Špitálska. V centre mesta premáva obojsmerne cez Svätoplukovu, Záhradnícku, Americké námestie, Mickiewiczovu.
Linka č. 50 Svätoplukova (smer Aupark), Autobusová stanica (obojsmerne), Twin City (obojsmerne), Panorama City v smere Aupark.
Linka č. 70 Svätoplukova, Autobusová stanica (obojsmerne) Twin City (obojsmerne).
Linka č. 88 Prístavná, Panorama City (obojsmerne), Twin City (obojsmerne). Z Autobusovej stanice v smere Most SNP z náhradného nástupišťa na Páričkovej ul. (výstupište liniek 21, 25 a 88).
Linka č. 97 Twin City a Panorama City v smere do Petržalky.

Počas uzavretia príjazdu/výjazdu ku konečnej Most SNP, ľavého odbočenia od nábrežia na Staromestskú ul., Mosta SNP a Panónskej cesty v smere do Petržalky nebudú autobusy obsluhovať zastávky:

Linka č. 28 v smere Devínska Nová Ves obslúži zastávku Most SNP na električkovej zastávke.
Linky č. 29, 30, 31, 37, 39 v smere Most SNP, Blumentál, Lafranconi, Park kultúry a Chatam Sófer.
Linka č. 70 Malá scéna (smer Most SNP) a obojsmerné zastávky Most SNP. Skrátená trasa v centre mesta, len po zastávku Nové SND na Krupkovej ul. (ako linka 78).
Linka č. 83 Aupark, Dvory, Hálova a Jungmannova.
Linka č. 88 Most SNP. V smere Most SNP od zastávky Aupark priamo k zastávke Zochova (Staromestská ul.). Od zastávky Zochova v smere Autobusová stanica po presmerovanej trase. Obslúži zastávku Most SNP na zastávke liniek 28, 50, 70 a taktiež zastávku Malá scéna na Dostojevského rade. Od zastávky Einsteinova k Autobusovej stanici po stálej trase.
Linka č. 91 nástupná zastávka Most SNP bude situovaná na zastávke liniek č. 30 a 37, ďalej bude premávať cez Petržalku až po zastávku Slnečnice po presmerovanej trase, na ktorej obslúži zastávky: Einsteinova, Záporožská, ŽST Petržalka (Kopčianska ul.), Kopčany-sídlisko, Žehrianska (Dolnozemská ul.).
Linka č. 92 Einsteinova a Dvory.
Linka č. 93 zastávky Zochova až po zastávku Jiráskova cez Petržalku po presmerovanej trase, na ktorej obslúži zastávky: Most Apollo, Einsteinova, Kremnická, Záporožská a ŽST Petržalka (Kopčianska ul.).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X