Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Svaitok všetkých svätých
ilustračné: SITA
21. októbra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skbratislava.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Počas blížiacich sa sviatkov bude na verejný poriadok dohliadať aj mestská polícia

Mestská polícia je pripravená dohliadať na bezpečnosť a verejný poriadok na cintorínoch a v ich blízkom okolí počas blížiaceho sa Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých. Už od najbližšieho víkendu mestská polícia posilní výkon služby v okolí cintorínov, a to počas dňa aj počas noci.

Mestská polícia upozorňuje občanov, aby boli v týchto dňoch pri návštevách cintorínov opatrní a nenechávali svoje osobné veci mimo dohľadu. Najmä voľne položené kabelky a tašky pri úpravách hrobových miest. Nie je vhodné nechávať v zaparkovaných vozidlách osobné a cenné veci tak, aby boli viditeľné. Odporúča sa uložiť ich v batožinovom priestore.

Za zníženej viditeľnosti odporúčajú policajti občanom, aby boli vybavení reflexnými prvkami. V prípade, že spozorujú osoby, ktoré sa správajú podozrivo, môžu sa obrátiť na mestských policajtov, prípadne kontaktovať mestskú políciu na linke 159.

Mestskí policajti budú dohliadať aj na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. V prípade naplnenia parkovísk pri cintorínoch budú odkláňať dopravu na iné parkoviská. Mestská polícia preto žiada občanov, aby rešpektovali pokyny polície a odporúča im, aby na dopravu na cintoríny, v prípade možnosti, využili prostriedky mestskej hromadnej dopravy.

Mestská polícia spolupracuje na bezpečnostných opatreniach aj s Policajným zborom.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X