Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
električka
ilustračné: SITA
15. novembra 2017 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skDPB, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Počas najbližšieho víkendu budú vymieňať koľaje na križovatke Vajnorská – Bajkalská

Z dôvodu výmeny koľají v križovatke Vajnorská – Bajkalská bude 17. až 19. novembra zmenená organizácia dopravy a do premávky budú nasadená aj náhradná autobusová doprava. V pondelok 20. novembra sa bude v tomto úseku premávať už bez obmedzení.

Zmena sa dotkne liniek č. 2 a 4.

Linka č. 2 nebude premávať.

Linka č. 4 medzi Dúbravkou a zastávkou Trnavské mýto bude premávať bez zmeny trasy. Od uvedenej zastávky bude premávať odklonom do Ružinova po trase liniek č. 8 a 9. Späť pôjde po totožnej trase.

Jazdiť budú náhradné autobusy

Počas predĺženého víkendu budú náhradnú dopravu zabezpečovať autobusy X2 a X4.

Autobusová náhradná doprava linky č. X2 bude premávať po okružnej trase ŽST Nové Mesto (z nástupišťa linky 196), Vajnorská, Trnavské mýto, Krížna, Vazovova, Floriánske námestie, Radlinského, Blumentál, Vazovova, Krížna, Trnavské mýto, Vajnorská, ŽST Nové Mesto.

Autobusová náhradná doprava linky č. X4 premáva po okružnej trase Zlaté piesky (zo zastávky liniek 57 a 65 na Starej Vajnorskej), Stará Vajnorská, Vajnorská, Trnavské mýto, Krížna, Vazovova, Floriánske námestie, Radlinského, Blumentál, Vazovova, Krížna, Trnavské mýto, Vajnorská, Bojnická, Stará Vajnorská, Zlaté piesky.

Autobusy náhradnej dopravy liniek č. X2 a X4 obslúžia na trase existujúce zastávky. Zastávku Legionárska na Krížnej v smere Blumentál obslúžia na električkovej zastávke.

Autobusy náhradnej linky X4 obslúžia v smere Zlaté piesky aj novozriadenú zastávku „Zátišie“ na Vajnorskej ul. (situovanú pred železničným nadjazdom).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X