Počas novoročných osláv prijala bratislavská polícia bezpečnostné opatrenia

Polícia
ilustračné: SITA

Polícia nezaznamenala žiadne prípady narušenia verejného poriadku ani páchanie inej protiprávnej činnosti v centre hlavného mesta.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková, s ohľadom na súčasnú bezpečnostnú situáciu polícia v súvislosti s priebehom Silvestrovských osláv na území historického centra Bratislavy prijala opatrenia bezpečnostného charakteru.

„Príslušníci Policajného zboru v rámci bezpečnostných opatrení situáciu počas priebehu osláv Silvestra a príchodu Nového roka 2018 v historickom centre starého mesta Bratislavy, na Hviezdoslavovom námestí, v okolitých uliciach a námestiach ako aj na nábreží Dunaja zo strany Starého mesta monitorovali, pričom prijímali adekvátne opatrenia vo vzťahu k vývoju bezpečnostnej situácie. Pred, počas priebehu ani po skončení osláv a verejných podujatí sme okrem jedného priestupku proti občianskemu spolunažívaniu nezaznamenali žiadne prípady narušenia verejného poriadku ani páchanie inej protiprávnej činnosti,“ uviedla hovorkyňa.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk