Počas Rozlúčky s letom nepôjdu po Štúrovej električky, DPB zabezpečí náhradnú dopravu

Rozlúčka s letom
ilustračné: SITA

V nedeľu 9. septembra sa bude konať podujatie Rozlúčka s letom 2018, ktoré bude prebiehať na Štúrovej ulici s vylúčením električkovej dopravy. Náhradná doprava za linky č. 1 a 3 bude od začiatku dennej premávky do konca dennej premávky zabezpečená autobusovou linkou X95, a v čase zvýšených prepravných nárokov aj električkovou linkou X1.

Linky č. 95 nebudú nepremávať

Linka č. X95 trasa Vyšehradská – Farského (ako linka 95) – Einsteinova – Most Apollo – Mlynské nivy – Nemocnica sv. Michala a späť.

Smer Nemocnica sv. Michala: z konečnej Vyšehradská po trase linky 95 po zástavku Farského, ďalej po trase Bosákova, Černyševského, železničný prejazd, Einsteinova, Most Apollo, Košická, Mlynské nivy, Ulica 29. augusta, Cintorínska, Nemocnica sv. Michala.

Obslúži zastávky ako linka 95 a Most Apollo, Prístavná, Svätoplukova, Autobusová stanica, Ondrejský cintorín a Nemocnica sv. Michala.

Smer Vyšehradská: z Cintorínskej ulice vľavo na Rajskú a následným odbočením doľava na Dunajskú ulicu, ďalej po trase Mlynské nivy, Košická, Most Apollo, Einsteinova, Krasovského, zjazdová rampa Starého mosta a priamo v smere Petržalka po zástavku Farského. Na zástavke Farského pokračovaním v trase linky 95 na konečnú Vyšehradská. Obslúži zastávky Nemocnica sv. Michala, Ul. 29 augusta, Autobusová stanica, Košická, Most Apollo a zastávky ako linka 95.

Zástavka Muchovo námestie nebude obsluhovaná.

Linky č. 1 a 3 nebudú nepremávať

Linka č. X1 kyvadlová električková doprava medzi konečnou Jungmannova a náhradnými zastávkami, zriadenými na zjazdovej rampe na Starý most. Premávka v čase od 13.30 do 23.45 hod. v polhodinových intervaloch podľa osobitného cestovného poriadku.

Linka č. X3 trasa RAČA – Špitálska – Námestie SNP – Obchodná – Hlavná stanica a späť.

Linka č. 4 obojsmerne: cez Mostovú a Jesenského.

Linka č. 8 smer Nám. Ľ. Štúra: obslúži zastávku Nám. Ľ. Štúra ako linka 4.

Smer Ružinov-Astronomická: od zastávky Nám. Ľ. Štúra ako linka 4 po trase Rázusovo nábrežie, tunel, Kapucíska, Obchodná, kde sa od zastávky Poštová, Martinus napojí na svoju trasu.

Zástavka Šafárikovo námestie nebude obsluhovaná. Električkové linky obslúžia všetky zastávky na odklonových trasách.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk