Počas sviatkov budú v Bratislave na bezpečnosť dohliadať aj zmiešané hliadky

Policia sr v bratislave budu dbat na bezpecnost vianocne trhy svaitky video.jpg

Počas adventného obdobia využijú Bratislavskí policajti pri zabezpečovaní ochrany návštevníkov hlavného mesta aj tzv. zmiešané hliadky.

Okrem opatrení týkajúcich sa vianočného obdobia, o ktorých polícia informovala verejnosť prostredníctvom videa zverejneného na facebookovej stránke Polícia Slovenskej republiky, dohliada na bezpečnosť návštevníkov hlavného mesta zvýšeným výkonom služby hliadok poriadkovej polície a dopravnej polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Keďže polícia predpokladá, že v tomto období bude zaznamenaný na území hlavného mesta zvýšený počet návštevníkov ako zo zahraničia, tak z iných častí Slovenska. Preto na ochranu života, zdravia a majetku budú na verejne prístupných miestach dohliadať počas adventného obdobia zmiešané hliadky poriadkovej a dopravnej polície.

S podporou Ministerstva vnútra a Prezídia Policajného zboru budú hliadky bratislavskej polície posilnené aj príslušníkmi PZ z Krajského riaditeľstva Policajného zboru Košice, Prešov, Žilina a Banská Bystrica. Súčinnosť KR PZ v Bratislave taktiež poskytnú študenti Strednej odbornej školy Policajného zboru v Pezinku, ktorí sa budú na týchto opatreniach podieľať v rámci ich riadenej praxe.

Zmiešané hliadky poriadkovej polície budú na bezpečnosť občanov dohliadať formou hliadkovej a obchôdzkovej služby a to najmä v historickej časti Starého mesta ako i v širšom centre. Hliadky dopravnej polície posilnené aj policajtmi z iných krajských riaditeľstiev budú dohliadať na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky ako aj rešpektovanie dopravných predpisov a pravidiel a to najmä u motorizovaných účastníkov cestnej premávky, pohybujúcich sa v širšom centre hlavného mesta.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk